رودنیل: پرسپولیس باید در نیمه اول ۱۰ نفره می‌شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - یک کارشناس داوری گفت: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس باید در دقیقه 43 بازی به دلیل خطا روی بازیکن سایپا از زمین اخراج می‌شد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در هفته اول لیگ برتر مقابل سایپا با نتیجه یک بر صفر پیروز شود. تک گل این بازی را کمال ...

وبسایت رسمی برنامه نود – یک کارشناس داوری گفت: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس باید در دقیقه ۴۳ بازی به دلیل خطا روی بازیکن سایپا از زمین اخراج می‌شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در هفته اول لیگ برتر مقابل سایپا با نتیجه یک بر صفر پیروز شود. تک گل این بازی را کمال کامیابی‌نیا به ثمر رساند.

نوذر رودنیل کارشناس داوری درباره عملکرد شاهین حاج‌بابایی داور مسابقه اظهار داشت: داور در دقیقه ۴۳ باید فرشاد احمدزاده را به دلیل خطای شدیدی که بر روی بازیکن سایپا انجام داد اخراج می‌کرد. و باید پرسپولیس ۱۰ نفره می‌شد.

وی در ادامه به دقیقه ۸۲ این بازی اشاره کرد و گفت: در این دقیقه کمک داور بازی یک آفساید بی‌مورد به ضرر سایپا گرفت که باعث شد موقعیت سایپایی‌ها از دست برود.

رودنیل خاطرنشان کرد: در مجموع عملکرد داور مسابقه خوب بود اما حاج‌بابایی دچار اضافه وزن است و از دقیقه ۲۰ از تمام صحنه‌های بازی عقب می‌ماند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]