روشنایی: کسانی که ناسزا گفتند هوادار استقلال خوزستان نبودند

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرپرست تیم استقلال خوزستان گفت: آنهایی که توهین کردند، هوادار استقلال خوزستان نبودند و به تماشاگران ما متصل نمی‌شوند.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، بهمن روشنایی در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان ما با اتحاد خوبی به میدان رفتند. همین عامل باعث شد هماهنگی بین تیم ما به وجود بیاید. توانستیم فوتبال خوبی ارائه ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرپرست تیم استقلال خوزستان گفت: آنهایی که توهین کردند، هوادار استقلال خوزستان نبودند و به تماشاگران ما متصل نمی‌شوند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، بهمن روشنایی در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان ما با اتحاد خوبی به میدان رفتند. همین عامل باعث شد هماهنگی بین تیم ما به وجود بیاید. توانستیم فوتبال خوبی ارائه دهیم و امیدوارم در آینده هم مثل امروز بازی کنیم و پیروزی‌های موثری به دست بیاوریم.

وی در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنید این بازی شش امتیازی بود، گفت: بازی شش امتیازی نبود اما کسب برد در آن بسیار اهمیت داشت. تنها دو هفته از لیگ گذشته و نمی‌شود گفت که این بازی‌ها شش امتیازی هستند. هنوز اول فصل هستیم.

روشنایی در مورد عملکرد اکبر پورموسوی اظهار داشت: او سال‌هاست در فوتبال اهواز کار می‌کند و به شرایط کاملا مشرف است. بازیکنان هم با این مربی رابطه خوبی دارند و به همین علت بهترین عملکرد را داشتند.

وی در خصوص ناسزاگویی برخی تماشاگران نسبت به بازیکنان و مربیان استقلال تصریح کرد: اصلا درست نیست که در ورزشگاه که مردم مشغول لذت بردن از فوتبال هستند،‌ عده‌ای اقدام به توهین کنند. باید بگویم آنهایی که توهین کردند، هوادار استقلال خوزستان نبودند و به تماشاگران ما متصل نمی‌شوند. همه شاهد بودند اعضای کادرفنی ما چقدر تلاش کردند تا این فحاشی اصلا انجام نشود ولی متاسفانه مشکلاتی ایجاد شد که از دست ما خارج شد.

روشنایی در نهایت در خصوص بخشیده شدن سیدمهدی رحمتی گفت: این موضوع در دست ما نبود. حتما محرومیتش تمام شده بود که ایشان را بخشیدند. آنها تصمیم گرفتند و ما هم قبول کردیم. اصلا کار درستی نیست جایی که مردم از فوتبال لذت می‌برند، کسی فحاشی کند. آنهایی که فحاشی کردند‌، هوادار تیم ما نبودند. این تماشاگران به ما متصل نمی‌شوند. کادرفنی ما و تماشاگران یک مقدار سعه صدر داشته باشند چون ممکن است مشکلاتی برایمان ایجاد شود. مسئولان فدراسیون فوتبال دیدند که ما چقدر تلاش کردیم هیچ مسئله‌ای نباشد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]