رومنیگه: رناتو برای ما مثل هندوانه دربسته است

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر باشگاه بایرن مونیخ اعتقاد دارد که این باشگاه با خرید رناتو سانچز جوان ریسک بزرگی را به جان خریده است. رناتو سانچز تابستان امسال با قراردادی به ارزش 35 میلیون یورو که می تواند تا 80 میلیون یورو نیز افزایش یابد به آلیانز آرنا منتقل شد تا یکی از نقل و انتقالات بزرگ بایرن در پنجره ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیر باشگاه بایرن مونیخ اعتقاد دارد که این باشگاه با خرید رناتو سانچز جوان ریسک بزرگی را به جان خریده است.

رناتو سانچز تابستان امسال با قراردادی به ارزش ۳۵ میلیون یورو که می تواند تا ۸۰ میلیون یورو نیز افزایش یابد به آلیانز آرنا منتقل شد تا یکی از نقل و انتقالات بزرگ بایرن در پنجره تابستانی امسال لقب بگیرد. با اینکه به خدمت گرفتن ستاره های جوان معمولا پیروزی بزرگی در نقل و انتقالات به حساب می آید رومنیگه اعتقاد دارد که ریسک آن نیز بالاست. وی در این باره گفت: “به خدمت گرفتن ستاره های جوان همیشه مدنظر باشگاه های بزرگ است و تیم ها در جست و جوی ستارگان حوان هستند. اما این نقل و انتقالات تا حدودی همراه با ریسک است.”

وی ادامه داد: “اگر قبل از یورو اقدام به مذاکره برای به خدمت گرفتن رناتو نمی کردیم، قطعا بعد از اتمام بازی ها شانسی برای انتقال وی به بایرن را نداشتیم. با این وجود ما شجاعت صرف مبلغ گزاف ۳۵ میلیون یورو برای خرید این بازیکن را داشتیم.”

رومنیگه افزود: ” او با توجه به سن و سال کمش بازیکنی پر قدرت با اعتماد به نفس بالاست. امیدوارم که رناتو با عملکرد خوبش ما را خشنود کند.”

۱۳۱۳

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]