رومنیگه: شواین اشتایگر به بایرن مونیخ برنخواهد گشت

۱۳۹۵-۰۵-۱۷
وبسایت رسمی برنامه نود- رئیس هیئت مدیره باشگاه بایرن مونیخ می گوید برنامه ای برای بازگرداندن باستین شواین اشتایگر ندارد. به گزارش وبسایت برنامه نود، پس از آنکه ژوزه مورینیو رسماً اعلام کرد شواین اشتایگر در برنامه های او جایی ندارد از تیم سابقش یعنی بایرن مونیخ به عنوان یکی از مقاصد احتمالی او یاد شد، اما اکنون کارل هاینتس رومنیگه این ...

وبسایت رسمی برنامه نود- رئیس هیئت مدیره باشگاه بایرن مونیخ می گوید برنامه ای برای بازگرداندن باستین شواین اشتایگر ندارد.

به گزارش وبسایت برنامه نود، پس از آنکه ژوزه مورینیو رسماً اعلام کرد شواین اشتایگر در برنامه های او جایی ندارد از تیم سابقش یعنی بایرن مونیخ به عنوان یکی از مقاصد احتمالی او یاد شد، اما اکنون کارل هاینتس رومنیگه این مسئله را رد می کند.

رومینگه روز شنبه و در جریان معارفه هوملس و سانچز در صحبت هایی درباره شواین اشتایگر گفت:

دوست دارم سال گذشته را به یاد شماها بیاورم، جایی که شواین اشتایگر از من درخواست کرد با جدایی اش و پیوستنش به منچستریونایتد موافقت کنم.

من برای وضعیتی که اکنون برای او رخ داده متاسفم، اما ما هیچ فکر و برنامه ای برای بازگرداندن او نداریم. اکنون او دوران آسانی را سپری نمی کند، اما مسئله شواین اشتایگر این موضوع را که ما اینجا در بایرن مونیخ مسائل انسانی را کمی بیشتر از دیگر جاها رعایت می کنیم را اثبات کرد. اینجا نسبت به دیگر باشگاه های بزرگ اروپا ما اندکی منصفانه تر و با احترام بیشتر نسبت به چنین موضوعاتی برخورد می کنیم.”

۷۸۹۹

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]