رونالدو: در سوپرجام اروپا بازی نمی کنم

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - کریستیانو رونالدو اعلام کرد که یک روز بعد از سوپرجام اروپا یعنی 20 مرداد به تمرینات رئال اضافه می شود و بدین ترتیب سوپرجام را از دست می دهد. وی اظهار داشت :" حضورم در سوپرجام اروپا مقابل سویا کاملا منتفی است." به گزارش وبسایت نود، رونالدو در حال ریکاوری از مصدومیتی است که در فینال ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کریستیانو رونالدو اعلام کرد که یک روز بعد از سوپرجام اروپا یعنی ۲۰ مرداد به تمرینات رئال اضافه می شود و بدین ترتیب سوپرجام را از دست می دهد. وی اظهار داشت :” حضورم در سوپرجام اروپا مقابل سویا کاملا منتفی است.”

به گزارش وبسایت نود، رونالدو در حال ریکاوری از مصدومیتی است که در فینال یورو برایش حادث شد و به همین خاطر در این بازی استراحت می کند. وی در موزه شخصی خود در مورد تمدید قرارداد با رئال گفت :” به صورت تلفنی با مدیر صحبت کردم و زمانی که به مادرید برگردم صحبت می کنیم. مسلما دوست دارم قراردادم تمدید شود ، باشگاه هم این را دوست دارد. به زودی به نتایج قطعی می رسید.”

وی در مورد توپ طلا هم صحبت کرد:” این بحث به من مربوط نیست اما می دانم که شانس زیادی دارم چرا که قهرمان چمپیونزلیگ و یورو شدم. چنین مسائلی به طور طبیعی ثبت خواهند شد.”

۱۱۴۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]