رونالدو و پرتغال می توانند الگوی آتلتیکو باشند

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک آتلتیکو مادرید می گوید عملکرد رونالدو و تیم ملی پرتغال در یورو 2016 باید در این فصل الهام بخش آتلتیکو مادرید باشند. به گزارش وب سایت رسمی نود، کریستیانو رونالدو که در ماه می برای سومین بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد، در بازی فینال برابر تیم همشهری آخرین ضربه پنالتی تیمش در ضربات پنالتی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک آتلتیکو مادرید می گوید عملکرد رونالدو و تیم ملی پرتغال در یورو ۲۰۱۶ باید در این فصل الهام بخش آتلتیکو مادرید باشند.

به گزارش وب سایت رسمی نود، کریستیانو رونالدو که در ماه می برای سومین بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد، در بازی فینال برابر تیم همشهری آخرین ضربه پنالتی تیمش در ضربات پنالتی را به گل تبدیل کرد و با این گل، هم پیروزی را برای تیمش به ارمغان آورد و هم قهرمانی لیگ قهرمانان را. به این ترتیب، رئال موفق شد طی سه فصل گذشته برای دومین بار تیم همشهری یعنی آتلتیکو را در فینال لیگ قهرمانان شکست داده و فاتح این رقابتها شود.

پس از این موفقیت، رونالدو ۳۱ ساله همراه با پرتغال در یورو ۲۰۱۶ شرکت کرد و به فینال رقابتها صعود کردند؛ با وجودی که رونالدو در بازی فینال به دلیل مصدومیت زانو مجبور به ترک زمین شد، اما هم تیمی های او موفق شدند با تک گل ادر در وقت های اضافی بازی، فرانسه میزبان را شکست داده و برای نخستین بار فاتح یورو شوند.

تیاگو هافبک آتلتیکو که تا کنون ۶۶ بازی برای تیم ملی پرتغال انجام داده، در حالی قهرمانی تیم ملی کشورش را جشن گرفت که هنوز دوران نقاهت مصدومیت خود را سپری می کرد. تیاگو در نوامبر گذشته دچار شکستگی پا شد و ادامه رقابت های فصل گذشته را از دست داد. هافبک پرتغالی آتلتیکو در مورد تیم باشگاهی اش نظر جالبی دارد؛ او می گوید: آنها باید به همان شیوه ای که تیم پرتغال توانست فرانسه میزبان را شکست دهد، در رقابت های این فصل حاضر شده و برای کسب عناوین قهرمانی این فصل تلاش کند.

تیاگو در ادامه گفت: واقعاً از بازی های پرتغال به ویژه بازی فینال لذت بردم. وقتی از تلویزیون بازیها را تماشا می کردم، به خوبی می دیدم که بازیکنان پرتغال خود را برای تیم فدا می کردند. رونالدو هم همینگونه عمل کرد. وقتی یک تیم خوب کنار هم جمع شده تا با همدیگر تلاش و تمرین کنند، می توانند کارهای بزرگ و مهمی انجام دهند.

تیاگو که تمرینات خود را برای حضور در ترکیب ثابت تیم آتلتیکو پشت سر می گذارد، به خوبی متقاعد شده که جذب نیکو گایتان و کوین گامیرو به تیم باشگاهی اش اطمینان خواهد داد تا بتواند برای کسب عنوان قهرمانی لالیگا با دو غول بزرگ یعنی بارسلونا و رئال مادرید رقابت کند.

تیاگو در ادامه حرف هایش گفت: بازگشت به ترکیب اصلی تیم احساس خوبی به من می دهد و از آن لذت می برم. پس از همه اتفاقاتی که در طول فصل برای ما رخ خواهد داد، بسیار امید دارم که فصل با نتایج و عملکرد خوبی به پایان برسانیم. ما در فصل جدید تیم بسیار خوبی داریم و سخت می توان گفت که تیمی بهتر از فصل های قبلی داریم با بدتر از آن. گایتان و گامیرو بازیکنان بسیار مهمی هستند که با تجربه و اشتیاق زیاد برای کسب موفقیت به تیم ما ملحق شده اند.

تیاگو در پایان گفت: فکر می کنم آتلتیکو قوی تر از سال های قبلی است، و با قدرت بیشتری برای فتح لالیگا با دو تیم بارسلونا و رئال مادرید رقابت خواهیم کرد.

 

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]