رونی: مورینیو خواسته هایش را با فریاد و پرتاب اشیا بیان نمی کند!

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو صحبت ها و خواسته هایش را با آرامش ولی قاطعانه منتقل می کند. رونی با بیان این صحبت ها به نوعی به دو سرمربی سابق منچستر نیز کنایه زد (اشاره به فریادهای فن خال یا پرتاب کفش فرگوسن به سمت بکام). به گزارش وبسایت رسمی نود، وین رونی فوروارد و کاپیتان منچستر یونایتد عقیده دارد ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مورینیو صحبت ها و خواسته هایش را با آرامش ولی قاطعانه منتقل می کند. رونی با بیان این صحبت ها به نوعی به دو سرمربی سابق منچستر نیز کنایه زد (اشاره به فریادهای فن خال یا پرتاب کفش فرگوسن به سمت بکام).

به گزارش وبسایت رسمی نود، وین رونی فوروارد و کاپیتان منچستر یونایتد عقیده دارد که مورینیو میل شدیدی به برد دارد و بسیار جاه طلب است. او می گوید فرگوسن علی رغم نتایج درخشانش همواره خشمگین و برافروخته بوده و لحن تندی در تمرینات داشته است اما مربی کنونی منچستر آرام طبع است. رونی پس از تساوی بدون گل تیمش اذعان داشت: “مورینیو همواره آرام است و خواسته هایش را با متانت بیان می کند و هیچوقت شروع به پرتاب کردن اشیا نمی کند. او تشنه رقابت و پیروز شدن است و اصلا فرقی نمی کند که لیگ شروع شود یا بازی دوستانه در پیش باشد یا جام خیریه و حذفی.”

وی افزود: “او خواسته هایش را رو در رو و واضح بیان می کند و علی رغم اینکه تشنه پیروزی است هیچ گاه فریاد نمی کشد. او حتی بین دو نیمه به ما گفت که ما باید پیروز میدان باشیم. او گفت بازی با پیراهن منچستر حتی در بازی دوستانه یعنی تلاش برای پیروز شدن. مورینیو از بازیکنان انتظارات زیادی دارد و همه نکات را قاطعانه به آن ها گوشزد می کند.”

رونی در خصوص دیدار تیمش ادامه داد: “بازی خوبی بود علی رغم اینکه بعضی از بازیکنان تنها برای دومین بار بود که با پیراهن منچستر یونایتد به میدان می رفتند ولی عملکرد خوبی داشتند. برای ما فرقی نمی کند که این دیدار دوستانه بود یا رسمی. ما می خواستیم پیروز شویم ولی خوب گاهی اوقات آن چیزی که می خواهیم اتفاق نمی افتد. در نیمه نخست خوب ظاهر شدیم و شانس هایی هم داشتیم. اما در نیمه دوم و پس از تعویض های فراوان طبیعی بود که کمی بازی افت کند. با این حال بازی امشب نکات مثبتی برای ما داشت و در جریان آماده سازی به ما کمک کرد.”

۱۳۱۳

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]