زلاتان: به خاطر منچستریونایتد و مورینیو پیشنهاد بکام را رد کردم

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - فوق ستاره سوئدی منچستریونایتد فاش کرده به خاطر این تیم پیشنهاد پیوستن به باشگاه دیوید بکام را رد کرده است. به گزارش وبسایت نود، زلاتان ابراهیموویچ که پس از اتمام قراردادش با پاری سن ژرمن با رد پیشنهادات باشگاه های مختلف با منچستریونایتد قراردادی یک ساله امضا کرد از درخواست دیوید بکام برای پیوستن به باشگاهش ...

وبسایت رسمی برنامه نود – فوق ستاره سوئدی منچستریونایتد فاش کرده به خاطر این تیم پیشنهاد پیوستن به باشگاه دیوید بکام را رد کرده است.

به گزارش وبسایت نود، زلاتان ابراهیموویچ که پس از اتمام قراردادش با پاری سن ژرمن با رد پیشنهادات باشگاه های مختلف با منچستریونایتد قراردادی یک ساله امضا کرد از درخواست دیوید بکام برای پیوستن به باشگاهش در میامی که از سال ۲۰۱۸ وارد لیگ آمریکا می شود خبر داد.

زلاتان ۳۴ ساله به وبسایت گل گفته:”دیوید بکام دوست خوب من است، او از من خواسته که به تیمش در آمریکا ملحق شوم. من الان می خواهم با منچستریونایتد به چیزهای بزرگی دست یابم اما برای لیگ آمریکا احترام زیادی قائل هستم و وقوع هر چیزی ممکن است.

احتمال رفتن به آمریکا در آینده را رد نمی کنم. پس از اتمام قراردادم با پی اس جی پیشنهادات زیادی دریافت کردم که برای زلاتان این اتفاق عادی است! از آمریکا هم پیشنهاد داشتم اما رد فرصت بازی برای منچستریونایتد و همکاری با دوست خوبم مورینیو غیرممکن بود. احساس می کنم که می توانم تا ۴۰ سالگی بازی کنم. پیشبینی آینده غیرممکن است.”

۲۰۳۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]