زهیوی: تقابل با ویسی برای ما حساسیتی ندارد

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که تقابل با تیم عبدالله ویسی برای آنها حساسیتی ندارد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، رحیم زهیوی در مورد بازی حساس تیمش با سپاهان و تقابل آبی‌پوشان خوزستانی با عبدالله ویسی گفت: ما با ویسی قهرمان لیگ شدیم و طبیعتاً او تیم ما را ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که تقابل با تیم عبدالله ویسی برای آنها حساسیتی ندارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، رحیم زهیوی در مورد بازی حساس تیمش با سپاهان و تقابل آبی‌پوشان خوزستانی با عبدالله ویسی گفت: ما با ویسی قهرمان لیگ شدیم و طبیعتاً او تیم ما را می‌شناسد. با این شرایط ما سعی می‌کنیم در اصفهان بازی متفاوتی انجام دهیم.

وی در ادامه افزود: تقابل با ویسی برای ما حساسیتی ندارد. به‌هر حال او خیلی برای استقلال خوزستان زحمت کشید و با این تیم قهرمان لیگ برتر شد، ولی حالا سرمربی سپاهان است و ما برای رویارویی با او انگیزه زیادی داریم.

زهیوی در پاسخ به این سؤال که «آیا شناخت ویسی از استقلال خوزستان کار شما را سخت نمی‌کند؟»، عنوان کرد: پارسال هم خیلی‌ها می‌گفتند که سبک بازی تیم ما برای همه تیم‌ها رو شده و نمی‌توانیم موفق باشیم. ما واقعاً بازیکنان خلاقی در اختیار داریم و می‌توانیم برای هر حریفی خطرناک باشیم. بازیکنان ما با قلب‌شان بازی می‌کنند و این نکته بسیار مهم است.

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان در این مورد که خیلی‌ها تصور نمی‌کردند استقلال خوزستان لیگ را خوب شروع کند، گفت: بعد از اینکه در فینال سوپرجام به ذوب‌آهن باختیم خیلی‌ها گفتند استقلال خوزستان ضعیف شده است و این تیم نمی‌تواند دوباره نتیجه بگیرد. من بعد از بازی گفتم که تیم خوبی داریم و فقط بازیکنان تیم‌مان باید با یکدیگر هماهنگ شوند.

وی همچنین تصریح کرد: در بازی اول مقابل تراکتورسازی نتیجه خوبی در تبریز گرفتیم و واقعاً انگار با تیم ملی بازی کردیم. در بازی دوم هم استقلال تهران را شکست دادیم و این درحالی بود که خیلی‌ها اعتقاد داشتند استقلال با بازگشت سیدمهدی رحمتی شکست نخواهد خورد. ما با پیروزی در این مسابقه نشان دادیم که تیم خوبی هستیم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]