زوایای جدید از پرونده کنعانی؛ نظام وظیفه استقلال را شگفت زده کرد

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - پرونده جدایی محمدحسین کنعانی زادگان از پرسپولیس و پیوستن او به استقلال هر لحظه زوایای جدیدی پیدا می کند و اخبار عجیبی از  آن به گوش می رسد. به گزارش وبسایت نود، امروز و در شرایطی که تنها چند ساعت به آغاز لیگ برتر شانزدهم باقی مانده بود هنوز تکلیف پیوستن کنعانی زادگان به استقلال و صدور ...

وبسایت رسمی برنامه نود – پرونده جدایی محمدحسین کنعانی زادگان از پرسپولیس و پیوستن او به استقلال هر لحظه زوایای جدیدی پیدا می کند و اخبار عجیبی از  آن به گوش می رسد.

به گزارش وبسایت نود، امروز و در شرایطی که تنها چند ساعت به آغاز لیگ برتر شانزدهم باقی مانده بود هنوز تکلیف پیوستن کنعانی زادگان به استقلال و صدور کارت بازی او روشن نشده بود.

در شرایطی که شهبازی مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ مصاحبه کرده و گفته هیچ شکایتی از پرسپولیسی ها درباره کنعانی در کمیته انضباطی به ثبت نرسیده مسئولان باشگاه پرسپولیس معتقدند کوتاه نمی آیند و تا آخر پیگیر این پرونده خواهند بود.

مسئولان پرسپولیس به مدارک جدیدی درباره وضعیت کنعانی دست پیدا کردند که با استعلام از سازمان نظام وظیفه به آن رسیدند و با اطلاع از زمان اعزام به خدمت و غیبت های کنعانی متوجه شدند این بازیکن هنوز یک ماه و نیم از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده است.

رو شدن همین مدارک باعث شد استقلالی ها غافلگیر شوند و به تکاپوی دریافت رضایتنامه کنعانی از پرسپولیس بیفتند تا در آستانه آغاز لیگ برتر دچار یک مشکل بزرگ نشوند.

از طرفی گفته می شود مسئولان پرسپولیس بنابر مصحلت با جهانیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به توافق رسیده اند تا یک چک ۱۵۰ میلیونی دریافت کنند و رضایتنامه این بازیکن را برای  استقلال صادر کنند.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس هم امروز مصاحبه کرده و گفته حتی در صورت تمایل برانکو امکان بازگشت کنعانی به این تیم وجود ندارد چراکه لیست پرسپولیس پر شده است. با یک بررسی ساده مشخص می شود ادعای خمارلو صحت ندارد چون کنعانی زادگان بازیکن زیر ۲۳ سال به حساب می آید و لیست زیر ۲۳ سال پرسپولیس هم جا برای بازیکن دارد.

آخرن اظهار نظر رسمی پرسپولسی ها تا این لحظه این بوده که ما رضایتنامه ای برای کنعانی صادر نکرده ایم و اگر بازی کند اعتراض می کنیم. با توجه به این که ITC رابسون جانواریو صادر نشده به نظر می رسد کنعانی برای استقلال بازی کند و آن وقت باید دید نتیجه اعتراض آنها به بازی کردن کنعانی چه خواهد بود.

باید دید حقیقت ماجرا در این پرونده و اختلاف به وجود آمده چیست و چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن خواهد بود.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]