زیدان: آماده سوپرکاپ هستیم؛ می خواهم آسنسیو بماند

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در پایان دیدار دوستانه مقابل بایرن مونیخ در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد. به گزارش وب سایت نود، و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زیزو بعد از پیروزی 1-0 مقابل بایرن مونیخ در آخرین دیدار تور آمریکای شمالی تیم گفت: ارزیابی من از این سفر مثبت است. تیم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در پایان دیدار دوستانه مقابل بایرن مونیخ در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به گزارش وب سایت نود، و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زیزو بعد از پیروزی ۱-۰ مقابل بایرن مونیخ در آخرین دیدار تور آمریکای شمالی تیم گفت:

ارزیابی من از این سفر مثبت است. تیم برای بازی سوپرکاپ اروپا آماده است و بعد از سه هفته تمرین و انجام سه بازی برای بازی روز سه شنبه آماده هستیم، که اولین بازی مهم ما خواهد بود. بازیکنانی که در طول پیش فصل همراه ما نبوده اند، باز خواهند گشت و باید ببینیم که در مادرید چطور عمل می کنند. کریم [بنزما] با ما تمرین خواهد کرد و بعد از آن خواهیم دید که چه کار می کنیم. امیدواریم که بتواند در دیدار سوپرکاپ بازی کند. او روز به روز قوی تر می شود و با ما تمرین می کند. وقتی نمی توانید طبق معمول تمرین کنید، سخت است اما مهمترین چیز حضور او در کنار تیم است.

زیزو در پایان راجع به پیش فصل خوب تیم افزود:

بهترین نکته در مورد پیش فصل این است که سخت کار کرده ایم، اما باید این روند را حفظ کنیم، چون فصلی طولانی است و ما باید با همین سبک به کار خود ادامه دهیم و سطح کار را حفظ کنیم. خامس اولین ۴۵ دقیقه خود را پشت سر گذاشت و به تدریج سرعت خود را پیدا می کند. نگران عدم گلزنی موراتا نیستم، او چیز های زیادی به تیم اضافه می کند و گل ها از راه خواهند رسید. دوست دارم که آسنسیو در باشگاه بماند، اما وقتی به مادرید بازگردیم در مورد این مسائل صحبت خواهیم کرد.

۱۷۷۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]