سازمان لیگ: تراکتورسازی در ورزشگاه اختصاصی‌اش میزبان است

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: دیدار تراکتورسازی و استقلال خوزستان در ورزشگاه اختصاصی باشگاه تراکتورسازی برگزار می شود. به گزارش وب سایت نود و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: دیدار تراکتورسازی و استقلال خوزستان بنا به درخواست مجدد باشگاه تراکتورسازی و موافقت استقلال خوزستان روز دوشنبه در ورزشگاه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: دیدار تراکتورسازی و استقلال خوزستان در ورزشگاه اختصاصی باشگاه تراکتورسازی برگزار می شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: دیدار تراکتورسازی و استقلال خوزستان بنا به درخواست مجدد باشگاه تراکتورسازی و موافقت استقلال خوزستان روز دوشنبه در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برگزار می شود.
پیش از این باشگاه تراکتورسازی درخواست کرده بود که بازی در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود که این درخواست مورد موافقت قرار گرفته بود.
غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد شایعه تغییر زمان داربی تبریز بین دو تیم ماشین سازی و تراکتورسازی تبریز گفت: هیچ تغییر برنامه‌ای نداریم و صورتجلسه‌ای هم مبنی بر تعویق دیدارهای این دو تیم وجود ندارد. بنابراین این دیدار طبق برنامه اعلام شده برگزار می شود.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]