سامسونگ با گلکسی S8 دل به دریای واقعیت مجازی خواهد زد

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
منابع چینی خبر می دهند که سامسونگ توسعه گلکسی S8 را آغاز کرده و تصمیم دارد آن را پیش از کنگره جهانی موبایل در فوریه ۲۰۱۷ معرفی کند. اما نکته جالب، نام رمز گلکسی S8 در سامسونگ است. این موبایل تحت عنوان «پروژه Dream» در حال ساخته شدن است و به نظر می رسد که شرکت کره ای تصمیم گرفته تا آن ...

منابع چینی خبر می دهند که سامسونگ توسعه گلکسی S8 را آغاز کرده و تصمیم دارد آن را پیش از کنگره جهانی موبایل در فوریه ۲۰۱۷ معرفی کند. اما نکته جالب، نام رمز گلکسی S8 در سامسونگ است. این موبایل تحت عنوان «پروژه Dream» در حال ساخته شدن است و به نظر می رسد که شرکت کره ای تصمیم گرفته تا آن را به نمایشگر ۴K مجهز کند.

اگر به خاطر داشته باشید گوگل در کنفرانس توسعه دهندگان خود از پلتفرم Daydream رونمایی به عمل آورد و حالا، گمانه زنی می شود که سامسونگ به همین دلیل نام پروژه را Dream انتخاب کرده و می خواهد پشتیبانی از پلتفرم گوگل را به آن اضافه کند.

سامسونگ مدتی پیش یک نمایشگر ۵.۵ اینچی با رزولوشن ۴K را به نمایش کشید و اذعان نمود که در حال آماده سازی چنین پنل هایی برای واقعیت مجازی است. سامسونگ همچنین از نمایشگری با تکنولوژی «Bio Blue» پرده برداشت. نوعی تکنولوژی که رنگ آبی کمتری از پنل های کنونی سامسونگ تولید کرده و در واقع تصاویر را به صورت گرم تری به نمایش می کشد.

مشخص نیست که آیا سامسونگ در گلکسی اس ۸، می خواهد از تکنولوژی Bio Blue و یا نمایشگر ۵.۵ اینچ ۴K که دو ماه پیش به نمایش کشید استفاده کند یا خیر. اما در هر صورت این شرکت نشان داده که سخت مشغول توسعه پنل هایی مناسب برای تکنولوژی واقعیت مجازی است و بی راه نیست اگر تصور کنیم که در گلکسی S8، از صفحه نمایشی با رزولوشن ۴K استفاده خواهد شد.

The post سامسونگ با گلکسی S8 دل به دریای واقعیت مجازی خواهد زد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]