ستاره جوان دورتموند: من سوپر استار آینده بوندس لیگا نیستم

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - عثمان دمبله، خرید جدید این بروسیا دورتموند با درخشش سریع خود در ترکیب این تیم نوید یک ستاره ارزشمند را به هواداران زنبور ها می دهد. به گزارش وبسایت نود، بروسیا دورتموند توانست در پنچره نقل و انتقالات چندین بازیکن جوان و با ارزش را جذب کند که از جمله آن ها می توان به امره مور، ...

وبسایت رسمی برنامه نود – عثمان دمبله، خرید جدید این بروسیا دورتموند با درخشش سریع خود در ترکیب این تیم نوید یک ستاره ارزشمند را به هواداران زنبور ها می دهد.

به گزارش وبسایت نود، بروسیا دورتموند توانست در پنچره نقل و انتقالات چندین بازیکن جوان و با ارزش را جذب کند که از جمله آن ها می توان به امره مور، عثمان دمبله و گوئیریرو اشاره کرد. با توجه به درخشش فوق العاده دمبله در تمرینات و بازی های دوستانه دورتموند، از جمله در پیروزی ۴ بر ۱ برابر منچستر یونایتد، بسیاری او را ستاره بزرگ بوندس لیگا در آینده معرفی می کنند.

دمبله در این خصوص در گفت و گو با اسکای گفت: «فکر نمی کنم من فوق ستاره آینده بوندس لیگا باشم، من فقط سعیم را می کنم تا هر چه در توان دارم انجام دهم، فقط می خواهم در زمین باشم و بازی کنم و به تیم کمک کنم تا بازی های خود را پیروز شود. به تبدیل شدن به سوپر استار آینده بوندس لیگا و از این دست مسائل فکر نمی کنم. من همیشه سعی می کنم رقیبم را با قابلیت های دریبل زنی ام تحریک کنم، من خونسرد و آرام هستم و مربی هم از من همین را می خواهد که توانایی هایم را نشان دهم.»

دمبله در ادامه به تمجید از پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی دورتموند پرداخت گفت: «اوبامیانگ برای من شخص مهمی است. او به من کمک می کند و مدام راهنمایی هایی ارائه می دهد. او هم تیمی بسیار خوبی است و کار را برای من خیلی راحت کرده. از او خیلی تشکر می کنم چون بدون او من هرگز قادر نبودنم به این سرعت در تیم جا بیوفتم. واقعا از او ممنونم.»

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]