ستاره پیشین منچستریونایتد از درگیری خشن گیگز و رونالدو پرده برداشت

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود -  ستاره پیشین منچستریونایتد جزئیات جالبی از برخورد تند یکی از اسطوره های این باشگاه با کریستیانو رونالدو جوان در دوران حضورش در انگلیس فاش کرده است. به گزارش وبسایت نود، یان اگه فیورتوفت، ژورنالیست مطرح نروژی در توییتر خودش خاطره جالب و دور از انتظاری را از قول اوله گونار سوسلشر، ستاره نروژی پیشین منچستریونایتد درباره ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  ستاره پیشین منچستریونایتد جزئیات جالبی از برخورد تند یکی از اسطوره های این باشگاه با کریستیانو رونالدو جوان در دوران حضورش در انگلیس فاش کرده است.

به گزارش وبسایت نود، یان اگه فیورتوفت، ژورنالیست مطرح نروژی در توییتر خودش خاطره جالب و دور از انتظاری را از قول اوله گونار سوسلشر، ستاره نروژی پیشین منچستریونایتد درباره دوران ابتدایی حضور کریستیانو رونالدو در این باشگاه انگلیسی نقل کرده است.

طبق گفته سولسشر در سال های ابتدایی حضور رونالدو در الدترافورد یک روز این بازیکن با یک شیشه نوشابه بر سر میز صبحانه حاضر شده که این اتفاق با واکنش تند رایان گیگز مواجه شده است. گیگز با دیدن این صحنه رونالدو را به سمت دیوار هل داده و به او هشدار داده که دیگر هیچ وقت این کار را تکرار نکند.

کریستیانو رونالدو پرتغالی بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ برای منچستریونایتد بازی کرد و در این مدت موفق شد ۹ جام معتبر با این باشگاه فتح کند.

۲۰۳۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]