سعداوی:در بعضی‌ پست‌ها واقعاً دستمان خالی است

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: چند بازیکن ما امروز در پست‌های تخصصی بازی نکردند و در بعضی از پست‌ها واقعاً دستمان خالی است.به گزارش وبسایت نود ، نعیم سعداوی در کنفرانس خبری بعد از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: قبل از اینکه به بازی بپردازم روز خبرنگار را تبریک می‌گویم و امیدوارم قدر این ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: چند بازیکن ما امروز در پست‌های تخصصی بازی نکردند و در بعضی از پست‌ها واقعاً دستمان خالی است.

به گزارش وبسایت نود ، نعیم سعداوی در کنفرانس خبری بعد از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: قبل از اینکه به بازی بپردازم روز خبرنگار را تبریک می‌گویم و امیدوارم قدر این قشر زحمتکش و عاشق را بدانیم و قبل از بازی با پرسپولیس نگران این بازی بودیم.

وی گفت: ما ۸ روز پیش به فدراسیون نامه دادیم ولی نمی‌دانم به چه دلیل باید بعد از ۴ روز یک بازی سنگین برابر یک تیم با تجربه مثل ذوب‌آهن به میدان رویم، همانطور که مشاهده کردید بچه‌های ما امروز زود تخلیه شدند و مقابل قهرمان جام‌حذفی نتیجه را واگذار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: در این بازی ما هم خوب ظاهر شدیم. چند بازیکن ما امروز در پست‌های تخصصی بازی نکردند و در بعضی از پست‌ها واقعاً دستمان خالی است و شرمنده هواداران شدیم.

سعداوی ادامه داد: بها دادن به جوانان کار ساده‌ای نیست اما امیدوارم در آینده این بها دادن به ما جواب مثبت دهد. واقعاً کار کردن با این شرایط برای ما سخت است. ما کارمان را خوب انجام می‌دهیم و ظرف ۲ روز آینده یک مهاجم خوب خارجی به تیم‌مان اضافه می‌کنیم.

وی گفت: قبول دارم در بعضی از پست‌ها ضعف داریم. امروز آقای طهماسبی گل‌های بچه‌گانه‌ای را دریافت کرد ولی از آن بابت خوشحالم که یک دروازه‌بان با تجربه به تیم ما اضافه شد و آقای طالب‌لو را در اختیار داریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان داشت: امیدوارم در کوران مسابقات بتوانیم با نتایج خوب دل هواداران خودمان را خوشحال کنیم و فولاد را به جایگاه اصلی‌‌اش برسانیم و با گذر زمان تیم فولاد به روزهای اوجش بر می‌گردد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]