سعداوی: برنامه‌ای که برای مسابقات تنظیم شده بود عدالت رعایت نشده است

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت : متاسفانه در برنامه‌ای که برای مسابقات تنظیم شده بود بی‌عدالتی برقرار شده استبه گزارش وبسایت نود ، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: جا دارد از آقای تاج ، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به خاطر به تعلیق در آوردن محرومیت ایوب والی ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت : متاسفانه در برنامه‌ای که برای مسابقات تنظیم شده بود بی‌عدالتی برقرار شده است

به گزارش وبسایت نود ، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: جا دارد از آقای تاج ، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به خاطر به تعلیق در آوردن محرومیت ایوب والی تشکر کنم . متاسفانه در برنامه‌ای که برای مسابقات تنظیم شده بود بی‌عدالتی برقرار شده است، ما هشت روز پیش به سازمان لیگ نامه دادیم تا بازی ما با ذوب‌آهن با دو روز تاخیر برگزار شود چرا که ذوب‌آهن یک روز پیش از فولاد بازی داشت و در ضمن تیم ما نتوانست همان روز بازی به اهواز برگردد و نتوانستیم تیم را نرمال تمرینی داشته باشیم و اکنون بدون یک جلسه تمرینی مناسب تیم را آماده کنیم.

وی افزود: برای تعویق این دیدار با مدیران ذوب‌آهن ارتباط تلفنی برقرار کردیم ولی در این خصوص موافقت حاصل نگردید. برای من جای سوال است که چطور در هفته اول برای یک تیم تا  24 قبل از بازی محل بازی مشخص نبود ، ولی برای تیم ما این کار نبایست صورت بگیرد .

 سرمربی فولاد درباره ذوب‌آهن گفت: ذوب‌‌آهن تیم خوب و یکدستی است که دو سه سالی است خود را  بعنوان یک مدعی نشان داده و با مهره های که دارد خیلی روان بازی می کنند.

او درباره عدم حضور یحیی گل‌محمدی بر روی نیمکت و تاثیرش بر نتیجه بازی، گفت: من فکر می‌کنم فصل گذشته شبیه چنین اتفاقی برای ذوب آهن افتاد و توانستند سه امتیاز بازی مقابل فولاد را کسب کنند. من فکر می‌کنم آنها با انگیزه هستند جدا از اینکه هر حاشیه ای که وجود دارد درون تیمی است ولی مشخص است الان انگیزه مضاعفی هم دارند.  با این‌حال ما تلاش می‌کنیم با استفاده از این شرایط بازی موفقی را پشت سر بگذاریم. در اینجا جا دارد از هواداران تشکر ویژه داشته باشم ، وقتی که از تهران برگشتیم، هواداران به تیم من انرژی لازم را داده‌اند و بازیکنانم در بازی قبل مقابل پرسپولیس  به خودباوری رسیده‌اند و امیدوارم فردا هم با حمایت همین هواداران بازی خوبی داشته باشیم و دست پر از زمین خارج شویم.

سعداوی در خصوص دو بازی ابتدایی لیگ افزود: در بازی اول تیم ما بازی خوبی به نمایش گذاشت ولی نتیجه را واگذار کردیم و شاید تا سالیان سال در ذهن من بماند اینکه ما علی رغم شایستگی در بازی اول خود نتوانستیم بازی را به سود به پایان برسانیم. در بازی دوم زمان لازم را در اختیار داشتیم و پرسپولیس را خوب آنالیز کرده بودیم و در بازی با این تیم تا انتها تمرکز لازم را داشتیم البته موقعیت‌هایی هم بود که از روی اشتباهات فردی به بازیکنان پرسپولیس تقدیم کردیم. شاید باورش برای خیلی ها سخت باشد بازی در استادیوم آزادی و برابر منتخب تیم ملی اما اگر هوشیار بودیم سه امتیاز را می‌گرفتیم و در حال پرونده بازی دوم هم برای من بسته شده.  اکنون تمام تمرکز ما روی دو بازی آینده است و با وجود اضافه شدن طالب لو و والی  امیدوارم که در روزهای آینده بتوانیم یک مهاجم خوبی هم جذب کنیم.

وی درباره جذب طالب‌لو و شرایط دور اوج این دروازه بان عنوان کرد: در خصوص جذب طالب لو دیدگاه متفاوت است ما بازیکنان مختلفی را نیاز داریم و دروازه‌بان هم یکی از این نیازهای ما بود. برای ما در انتخاب دروازه بان چارچوب خاصی وجود داشت و به این نتیجه رسیدم که طالب‌لو به لحاظ فنی و شخصیتی می‌تواند به ما کمک کند. او شاید به دلیل طلبش از استقلال متضرر مالی زیادی شد ولی بخاطر علاقه اش به فولاد آمد و باید دست به دست هم دهیم تا شرایط خوبی را رقم بزنیم.

سرمربی فولاد درپاسخ به این سوال که ایا نانگ قرار است دوباره به تیمش بازگردد، عنوان کرد: با یک بازیکن خارجی  با توجه به چارچوب باشگاه درحال مذاکره هستیم ولی مشخص نیست که چه کسی باشد. امیدوارم که بتوانیم در خط حمله هم بازیکن مناسبی را جذب کنیم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]