سیانوژن بار دیگر تعهد خود به سیستم عامل اختصاصی اش را یادآور شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
چندی پیش در خبرها خواندید که سیانوژن شرایط خوبی ندارد و تصمیم گرفته 20 درصد از نیروهای انسانی اش را تعدیل نماید. این خبر متاسفانه رنگ واقعیت به خود گرفت اما همزمان شایعات دیگر منتشر شد که نشان می دادند چون اغلب نیروهای اخراجی در تیم CyanogenMod حضور دارند، ممکن است این شرکت تصمیم گرفته باشد تمرکز خود را از سیستم عامل برداشته ...

چندی پیش در خبرها خواندید که سیانوژن شرایط خوبی ندارد و تصمیم گرفته ۲۰ درصد از نیروهای انسانی اش را تعدیل نماید. این خبر متاسفانه رنگ واقعیت به خود گرفت اما همزمان شایعات دیگر منتشر شد که نشان می دادند چون اغلب نیروهای اخراجی در تیم CyanogenMod حضور دارند، ممکن است این شرکت تصمیم گرفته باشد تمرکز خود را از سیستم عامل برداشته و روی اپلیکیشن ها معطوف نماید.

با این حال، هم Kirt McMaster مدیر عامل این کمپانی و هم Steve Kondik بنیانگذار CyanogenMod تصریح کرده اند که به سیستم عامل خود متعهد هستند. McMaster با اشاره به شایعات اخیر، در صفحه توئیتر خود اظهار نمود: «سیانوژن قصد چرخش به اپلیکیشن ها را ندارد. ما یک شرکت فعال در زمینه سیستم عامل هستیم و ماموریت مان هم ایجاد محصولات باز مبتنی بر اندروید است».

Kondik هم جوابیه خود به این شایعات را از طریق وبسایت رسمی شرکت متبوعش به سمع و نظر مخاطبان رساند و به همین خاطر دیگر با آن محدودیت ۱۴۰ کاراکتری برای این منظور روبرو نبود. او به خطراتی اشاره نمود که در زمان راه اندازی استارتاپ کارآفرینان را تهدید می کند و اینطور به نظر می آمد که قصد توجیه اخراج های اخیر را داشته است و می خواهد از این اقدام به عنوان تلاشی برای به حرکت درآوردن کشتی به گل نشسته سیانوژن یاد کند.

با این همه، Kondik مدعی شد که CyanogenMod سیستم عاملی کاربردی است و او نیز به خاطر استقبال خوب کاربران از آن به خود می بالد. وی تصریح نمود که این شرکت قصد تمرکز کردن روی اپلیکیشن ها را ندارد و CyanogenMod نیز قرار نیست به این زودی ها حذف گردد و در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری در این باره منتشر می گردد.

The post سیانوژن بار دیگر تعهد خود به سیستم عامل اختصاصی اش را یادآور شد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]