سیستم مورد نیاز FIFA 17 مشخص شد

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
امسال رقابت میان دو قطب فوتبال بازی های ویدیویی جذاب تر از همیشه شده است. چون پارسال پس از حدود نیم دهه، فیفا نتوانست از دیدگاه منتقدها به پیروزی برسد و با چندین امتیاز، نتیجه را به رقیب خود واگذار کرد. از سوی دیگر امسال الکترونیک آرتز تصمیم گرفته موتور ساخت فیفا را تغییر داده و یک تجربه نسل بعدی ...

امسال رقابت میان دو قطب فوتبال بازی های ویدیویی جذاب تر از همیشه شده است. چون پارسال پس از حدود نیم دهه، فیفا نتوانست از دیدگاه منتقدها به پیروزی برسد و با چندین امتیاز، نتیجه را به رقیب خود واگذار کرد. از سوی دیگر امسال الکترونیک آرتز تصمیم گرفته موتور ساخت فیفا را تغییر داده و یک تجربه نسل بعدی از شبیه ساز فوتبال را به بازیکن ها هدیه بدهد.

طبیعتا چنین جهشی هم نیازمند یک سیستم قدرتمند است. هم اکنون کمپانی سازنده بازی از سیستم مورد نیاز فیفا ۱۷ پرده برداشت تا علاقه مندانی که هنوز سخت افزار رایانه خود را بهبود نداده و خواهان تجربه ای واقع گرایانه تر هستند، دست به کار شوند. بر اساس این اطلاعات، حجم بازی پنجاه گیگ بوده و خبری از پشتیبانی از دایرکت اکس ۱۲ هم نیست. سیستم مورد نیاز و پیشنهادی فیفا ۱۷ را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

سیستم مورد نیاز

سیستم عامل – ویندوز ۱۰/۸٫۱/۷ [۶۴Bit]
ضعیف ترین کارت گرافیک – NVIDIA GTX 460 یا AMD Radeon R7 260
سی پی یو – Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz یا AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
رم – ۸ گیگابایت
فضای مورد نیاز – ۵۰ گیگابایت
دایرکت اکس – ۱۱٫۰

سیستم پیشنهادی

سیستم عامل – ویندوز ۱۰/۸٫۱/۷ [۶۴Bit]
ضعیف ترین کارت گرافیک – NVIDIA GTX 660 یا AMD Radeon R9 270
سی پی یو – Intel i5-3550K @ 3.40GHz یا AMD FX 8150 @ 3.6GHz
رم – ۸ گیگابایت
فضای مورد نیاز – ۵۰ گیگابایت
دایرکت اکس – ۱۱٫۰

فیفا ۱۷ بیست و هفتم سپتامبر سال جاری [۶ مهر] به انتشار می رسد. از سوی دیگر هم شاهد انتشار Pro Evolution Soccer 2017 در سیزدهم سپتامبر سال جاری [۲۳ شهریور] خواهیم بود. فیفا ۱۷ المان های جدید گوناگونی نسبت به پیشینیان خود دارد. برای نخستین بار در تاریخ سری، شاهد یک بخش داستانی هستیم که پیرامون فوتبالیستی ۱۷ ساله با نام Alex Hunter می چرخد. او به واسطه پدربزرگ خود به فوتبال علاقه مند شد و هم اکنون در لیگ جزیره توپ می زند.

حضور کات سین ها و سیستم دیالوگ مشابه مس افکت از ویژگی های بخش داستانی فیفا ۱۷ به شمار می روند. بد نیست بدانید پس از یک نظرسنجی میان هواداران، سرانجام Marco Reus توانست بیشترین رای را آورده و به عنوان چهره کاور جهانی بازی انتخاب شود. رقیبان او Eden Hazard ،James Rodríguez و Anthony Martial بودند.

The post سیستم مورد نیاز FIFA 17 مشخص شد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]