شانس اندک آرام‌طبع برای بازی مقابل گسترش فولاد

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود -  وضعیت مدافع جدید پرسپولیسی‌ها برای بازی هفته سوم این تیم نیز نامشخص گزارش شده است.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، محمدامین آرام‌طبع، مدافع چپ و تازه‌وارد پرسپولیسی‌ها برای بازی در این تیم انگیزه‌های زیادی داشت. او می‌خواست خودش را اثبات کند، اما قبل از شروع لیگ دچار مصدومیت شد.دوران نقاهت مصدومیت آرام‌طبع البته ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  وضعیت مدافع جدید پرسپولیسی‌ها برای بازی هفته سوم این تیم نیز نامشخص گزارش شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، محمدامین آرام‌طبع، مدافع چپ و تازه‌وارد پرسپولیسی‌ها برای بازی در این تیم انگیزه‌های زیادی داشت. او می‌خواست خودش را اثبات کند، اما قبل از شروع لیگ دچار مصدومیت شد.

دوران نقاهت مصدومیت آرام‌طبع البته طولانی شده و به‌نظر نمی‌رسد این بازیکن بتواند در بازی این هفته سرخپوشان در تبریز و مقابل گسترش فولاد، پرسپولیس را همراهی کند. او نیاز به زمان بیشتری برای تمرین و کسب آمادگی کامل جهت حضور در میدان دارد.

دکتر حقیقت، پزشک پرسپولیس ضمن تأیید این خبر، گفت: آرام‌طبع روند درمانش را طی می‌کند و ما هم تلاش داریم زمان دوری این بازیکن از میادین را کاهش دهیم، اما هنوز در مورد او به قطعیت نرسیده‌ایم. به‌هر حال تصمیم نهایی توسط برانکو ایوانکوویچ اتخاذ خواهد شد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]