شاهرودی: پرسپولیس نباید مفت امتیاز از دست بدهد

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: تیمی که می‌خواهد قهرمان بشود نباید امتیاز مفت از دست بدهد. به نظرم پرسپولیس در بازی با فولاد دو امتیاز مفت از دست داد.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، رضا شاهرودی در مورد بازی پرسپولیس با فولاد خوزستان اظهار داشت: پرسپولیس نیاز زیادی به این سه امتیاز داشت ...

وبسایت رسمی برنامه نود – پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: تیمی که می‌خواهد قهرمان بشود نباید امتیاز مفت از دست بدهد. به نظرم پرسپولیس در بازی با فولاد دو امتیاز مفت از دست داد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، رضا شاهرودی در مورد بازی پرسپولیس با فولاد خوزستان اظهار داشت: پرسپولیس نیاز زیادی به این سه امتیاز داشت تا اختلافش را با استقلال زیاد کند ولی دو امتیاز مفت از دست داد. به نظرم تیمی که می‌خواهد قهرمان شود نباید امتیاز مفت از دست بدهد.

وی در مورد عملکرد بازیکنان گفت: از کسی اسم نمی‌برم ولی بازیکنان فصل گذشته تیم در این دو بازی عملکرد خوبی نداشتند و برانکو هم به بازیکنان جدید زیاد بازی نمی‌دهد. به نظرم برانکو باید در برخورد با بازیکنان قاطع‌تر باشد تا بهترین بازی را از آن‌ها بگیرد.

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس در مورد صحنه مشکوک به گل پرسپولیس عنوان کرد: به نظرم توپ از خط رد شد و گل صحیح بود ولی اشتباه داوری همیشه در فوتبال بوده است و باید به داوران زحمت‌کش ایرانی احترام گذاشت.

شاهرودی در مورد عملکرد محسن ربیع‌خواه که در پست او بازی می‌کند تصریح کرد: من چیز خاصی از او ندیدم و در مورد این‌که گفته می‌شود با روابط به پرسپولیس آمده است هم چون اطلاع دقیق ندارم نظر نمی‌دهم. ولی او باید بداند گذشته از من، چه بزرگانی در این پست بازی کرده‌اند. البته آرام‌طبع هم بازیکن خوبی است و با تمام شدن مصدومیتش می‌تواند در آن پست کمک کند.

وی در پایان مورد شرایط بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس گفت: من با رضاییان صحبت کرده بودم و به او گفته بودم به ترکیه نرود ولی به حرفم گوش نکرد. به نظرم باید به او فرصت داد و به خاطر زحماتی که در فصل قبل کشیده است از اشتباه او چشم پوشی کرد.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]