شاه‌علیدوست: ضربان قلب‌ها بالا رفت و درگیری شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: در ابتدای کار فشار بازی بالا بود و در یک لحظه بازیکنان کنترل خود را ازدست دادند و درگیری به وجود‌ آمد. به گزارش وبسایت نود ، روزبه شاه‌علیدوست پس از شکست یک بر صفر سایپا مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: بازی خوب و پایاپای بود. پیروزی بازی قسمت پرسپولیس شد، اگر ...

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: در ابتدای کار فشار بازی بالا بود و در یک لحظه بازیکنان کنترل خود را ازدست دادند و درگیری به وجود‌ آمد.

به گزارش وبسایت نود ، روزبه شاه‌علیدوست پس از شکست یک بر صفر سایپا مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: بازی خوب و پایاپای بود. پیروزی بازی قسمت پرسپولیس شد، اگر بازی به تساوی می‌رسید، منصفانه‌تر بود. باید در آینده این نتیجه را جبران کنیم، امیدوارم دیگر بدشانسی نیاوریم.

وی در مورد درگیری که در ابتدای بازی به وجود آمد، تصریح کرد: فشار بازی بالا بود و ضربان قلب بازیکنان در همان ابتدا بالا رفته بود، این مسئله طبیعی بود و پس از این اتفاق سریع بازیکنان را جدا کردیم.

هافبک سایپا در رابطه با اینکه آیا از کیفیت تیمش رضایت دارد، اظهار داشت: در هفته اول همه توان تیم‌ها را ندیدیم، به هر حال رفته رفته وضعیت تیم‌ها بهتر می‌شود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]