شجاعیان:امیدوارم در هفته‌های آینده جبران کنیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: مستحق شکست مقابل پرسپولیس نبودیم و حداقل باید یک امتیاز می‌گرفتیم.به گزارش وبسایت نود ، داریوش شجاعیان در مورد باخت یک بر صفر گسترش فولاد مقابل پرسپولیس اظهارداشت: هفته‌های ابتدایی لیگ است و برای هماهنگی کامل نیاز به زمان داریم.وی ادامه داد: شرایط اینطور نمی‌ماند چرا که هفته‌های ابتدایی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: مستحق شکست مقابل پرسپولیس نبودیم و حداقل باید یک امتیاز می‌گرفتیم.

به گزارش وبسایت نود ، داریوش شجاعیان در مورد باخت یک بر صفر گسترش فولاد مقابل پرسپولیس اظهارداشت: هفته‌های ابتدایی لیگ است و برای هماهنگی کامل نیاز به زمان داریم.

وی ادامه داد: شرایط اینطور نمی‌ماند چرا که هفته‌های ابتدایی فصل قبل هم همینطور بودیم و روی فرم نبودیم. امیدوارم در هفته‌های آینده بهتر شویم و توپ‌هایمان به گل تبدیل شود، برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان داریم.

بازیکن گسترش فولاد تصریح کرد: حق ما در دیدار مقابل پرسپولیس باخت نبود و مستحق کسب حداقل یک امتیاز بودیم، امیدوارم در هفته‌های آینده با هماهنگی‌های بیشتر این شکست و تساوی‌های دو هفته ابتدایی لیگ را جبران کنیم.

شجاعیان در پاسخ به این سوال که کمالوند نسبت به تک روی‌های او و حرکات انفرادی‌اش انتقاد کرده بود، گفت: حق با کمالوند است و باید تکنیک فردی من در اختیار تیم باشد، من هم تلاش می‌کنم تکنیکم را به نفع تیم استفاده کنم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]