شرایط حضور مجدد بازیکن خاطی نفت مشخص شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه نفت برای بازگشت بازیکن خود به تمرینات شروطی را قرار داد و این بازیکن از اقدامش ابراز پشیمانی کرد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه نفت، محمد دانشگر که پیش از بازی با استقلال در تمرین تیم نفت تهران حضور پیدا نکرده بود با اجازه مشروط کمیته انضباطی باشگاه نفت و موافقت ...

وبسایت رسمی برنامه نود – باشگاه نفت برای بازگشت بازیکن خود به تمرینات شروطی را قرار داد و این بازیکن از اقدامش ابراز پشیمانی کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه نفت، محمد دانشگر که پیش از بازی با استقلال در تمرین تیم نفت تهران حضور پیدا نکرده بود با اجازه مشروط کمیته انضباطی باشگاه نفت و موافقت علی دایی می تواند در تمرینات این تیم حضور پیدا کند.

وی دراین مورد به مسئولان باشگاه و سرمربی تیم نفت گفت: کاری که انجام دادم کار اشتباهی بود و از این پس با همه توانم در خدمت تیم نفت هستم.

با وجود این عذرخواهی، دانشگر باید در کمیته انضباطی باشگاه نفت حضور پیدا کند و در صورت موافقت علی دایی تا زمان تشکیل جلسه کمیته انضباطی به این بازیکن اجازه حضور در تمرینات و بازی های تیم داده می شود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]