شرط پرسپولیسی‌ها برای استقلالی شدن کنعانی‌زادگان چیست؟

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس از شرط این باشگاه برای پیوستن کنعانی‌زادگان به استقلال پرده برداشت.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، طبق توافقی که امشب مسئولان باشگاه پرسپولیس با مسئولان باشگاه استقلال انجام دادند قرار است با پرداخت مبلغ 400 میلیون تومان از سوی باشگاه استقلال به پرسپولیس رضایت‌نامه این بازیکن برای آبی‌پوشان صادر ...

وبسایت رسمی برنامه نود – معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس از شرط این باشگاه برای پیوستن کنعانی‌زادگان به استقلال پرده برداشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، طبق توافقی که امشب مسئولان باشگاه پرسپولیس با مسئولان باشگاه استقلال انجام دادند قرار است با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان از سوی باشگاه استقلال به پرسپولیس رضایت‌نامه این بازیکن برای آبی‌پوشان صادر شود تا کنعانی‌زادگان بتواند در اولین بازی شاگردان علیرضا منصوریان مقابل نفت تهران به میدان برود.

محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس با تایید این خبر به خبرگزاری فارس گفت: بارها در فضای مجازی صحبت‌هایی از سوی هواداران نقل می‌شد که ما بازیکنانی را پرانده‌ایم اما جهت اطلاع هواداران پرسپولیس باید بگویم برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس به هیج عنوان علاقه‌ای به حضور کنعانی‌زادگان در پرسپولیس نداشت و اعلام کرد او را نمی‌خواهد.

وی ادامه داد: کنعانی‌زادگان با ما ۸ ماه قرارداد داشت اما بدون هماهنگی با ما و با انجام یک تخلف با استقلال قرارداد بست و ما از او شکایت کردیم تا جلوی کارت بازی‌اش گرفته شود به همین دلیل مسئولان باشگاه استقلال در تماسی که با ما داشتند خواستار حضور کنعانی‌زادگان شدند و ما بعد از استعلامی که از برانکو گرفتیم و از آنجایی که او نیازی به این بازیکن در پرسپولیس نداشت اجازه جدایی کنعانی‌زادگان را دادیم.

ترکاشوند تصریح کرد: بعد از مذاکرات با استقلالی‌ها تصمیم بر این گرفته شد که مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شود تا رضایت‌نامه این بازیکن برای استقلال صادر گردد. ما هم به خاطر منافع باشگاه و پس از سبک و سنگین کردن مسائل با این موضوع موافقت کردیم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]