شزنی از بازگشت قریب الوقوعش به رم هیجان زده است

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - وویچک شزنی آماده است که به رم بازگردد و بابت حضور مجدد در سری آ هیجان‌زده است. به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، این دروازه‌بان لهستانی که فصل گذشته 42 بار برای رم به میدان رفته است، برای قرارداد قرضی یک ساله با این باشگاه به توافق رسید. با خرید آلیسیون، دروازه‌بان ملی‌پوش برزیلی، تردیدهایی در ...

وبسایت رسمی برنامه نود – وویچک شزنی آماده است که به رم بازگردد و بابت حضور مجدد در سری آ هیجان‌زده است.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، این دروازه‌بان لهستانی که فصل گذشته ۴۲ بار برای رم به میدان رفته است، برای قرارداد قرضی یک ساله با این باشگاه به توافق رسید. با خرید آلیسیون، دروازه‌بان ملی‌پوش برزیلی، تردیدهایی در مورد بازگشت شزنی به ورزشگاه المپیک شهر رم برای فصل پیش رو ایجادشده بود اما این دروازه‌ بان ۲۶ ساله، روز پنجشنبه برای تکمیل تست پزشکی و امضای قرارداد جدید وارد ایتالیا شد.

علیرغم رقابت بیشتر جهت حضور در ترکیب اصلی، شزنی از بازگشت به این باشگاه خوشحال است. او دراین‌باره می‌گوید:

حس خوبی دارم و از بازگشت به رم خوشحالم. اسپالتی حق داشت که بگوید تیم ما دو دروازه بان دارد اما من از رقابت ترسی ندارم.

در ضمن، ادین ژکو هم‌تیمی شزنی گفته است که باوجود فصل ضعیفی که گذرانده، قصدی برای خروج از باشگاه ندارد. این بازیکن ۳۰ ساله که تنها ۱۰ گل در فصل گذشته به ثمر رساند، با مبلغی معادل ۱۵ میلیون یورو از منچسترسیتی به این تیم پیوسته بود.

علیرغم شایعاتی که حاکی از خروج او از باشگاه وجود دارد، ژکو که در هفته جاری، در برابر لیورپول و مونترال ایمپکت گل زنی کرده، تأکید کرده است که خواهان ماندن در باشگاه است. او می‌گوید:

بله، من هنوز اینجا هستم و مشخصاً از حضور در این باشگاه خوشحالم.

 

۱۴۰۵

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]