شما مربی ستاره های لیگ برتری باشید! / هیجان فوتبال فانتزی، به زودی در سایت نود

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وب سایت رسمی برنامه نود- مهدی رحمتی با واکنش هایش دروازه تیم شما را بسته نگه می دارد. سروش رفیعی برایتان پاس گل می دهد و مهدی طارمی در خط حمله تیمتان گلزنی می کند. ستاره های لیگ برتر این بار متعلق به شما هستند. اگر تا به امروز صرفاً به دنبال موفقیت تیم محبوب خود بوده اید، حالا در ...

وب سایت رسمی برنامه نود- مهدی رحمتی با واکنش هایش دروازه تیم شما را بسته نگه می دارد. سروش رفیعی برایتان پاس گل می دهد و مهدی طارمی در خط حمله تیمتان گلزنی می کند. ستاره های لیگ برتر این بار متعلق به شما هستند. اگر تا به امروز صرفاً به دنبال موفقیت تیم محبوب خود بوده اید، حالا در فوتبال فانتزی نود، می توانید به دنبال تشکیل یک تیم موفق برای خودتان باشید.

 شما مدیر و البته مربی یک تیم هستید. بودجه می گیرید، بازیکن می خرید، کاپیتان تعیین می کنید، ترکیب می چینید و تعویض می کنید. ستاره های لیگ برتر همه در دسترس شما هستند. از رحمتی و سیدجلال تا آندو و ادینیو.

با رعایت سقف بودجه ترکیب خود را بچینید و در انتظار درخشش بازیکنانتان در بازی های لیگ باشید.

سیستم آشنا و پرطرفدار فوتبال فانتزی، به زودی در سایت نود راه اندازی خواهد شد. پس آماده یک رقابت هیجان انگیز ۳۰ هفته ای، پا به پای هیجان رقابت های لیگ برتر باشید!

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]