شوک ۵ میلیاردی به باشگاه ذوب آهن/ کاهش ۱۳ میلیاردی بودجه!

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - مجمع کارخانه ذوب آهن اصفهان ۵ میلیارد تومان دیگر از بودجه باشگاه ذوب آهن کم کرد تا در مجموع ۱۳ میلیارد تومان بودجه قهرمان جام حذفی کم شود. به گزارش وب سایت نود، در حالیکه هفته گذشته اعلام شد 8 میلیارد تومان بودجه باشگاه ذوب آهن کم شده است اما روز گذشته در جلسه مجمع عمومی کارخانه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مجمع کارخانه ذوب آهن اصفهان ۵ میلیارد تومان دیگر از بودجه باشگاه ذوب آهن کم کرد تا در مجموع ۱۳ میلیارد تومان بودجه قهرمان جام حذفی کم شود.

به گزارش وب سایت نود، در حالیکه هفته گذشته اعلام شد ۸ میلیارد تومان بودجه باشگاه ذوب آهن کم شده است اما روز گذشته در جلسه مجمع عمومی کارخانه ذوب آهن ۵ میلیارد تومان دیگر از بودجه این باشگاه کم شد تا در مجموعه بودجه باشگاه ذوب آهن نسبت به فصل گذشته ۱۳ میلیارد تومان کاسته شود.

این در حالی است که مسئولان ذوب آهن معتدند باتوجه به وجود بدهی های قبلی و حضور در لیگ قهرمانان آسیا حداقل ۲۰ میلیارد تومان بودجه نیاز دارند و با توجه به تیمی که بسته اند هزینه هایی بیش از این رقم ها خواهند داشت.

براساس اطلاع خبرنگار نود اختلاف شدیدی میان مدیران تصمیم گیر ذوب آهن به وجود آمده و حتی سعید آذری مدیرعامل این باشگاه به نشانه اعتراض جلسه با اعضای هیئت مدیره و مسئولان کارخانه را ترک کرده است.

 مشکلات ذوب آهن به حدی علنی شده که در فصل نقل و انتقالات به جز بنگستون و فیضی از لیگ دسته اول بازیکن شاخص دیگری جذب این تیم نشد.

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]