شیائومی در سال جاری فقط ۳۰۰ هزار دستگاه نوت بوک به بازار عرضه می کند

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
تنها چند روز پس از اینکه گزارش ها نشان می دادند شیائومی قصد عرضه بیش از 1 میلیون دستگاه لپ تاپ را دارد (که فعلاً آن را با نام Mi Notebook می شناسیم) خبرهای جدیدی از منابع خبری در تایوان به گوش می رسند. ظاهراً این شرکت چینی در سال جاری تنها قصد فروش 300 هزار دستگاه از محصول جدید خود را ...

تنها چند روز پس از اینکه گزارش ها نشان می دادند شیائومی قصد عرضه بیش از ۱ میلیون دستگاه لپ تاپ را دارد (که فعلاً آن را با نام Mi Notebook می شناسیم) خبرهای جدیدی از منابع خبری در تایوان به گوش می رسند. ظاهراً این شرکت چینی در سال جاری تنها قصد فروش ۳۰۰ هزار دستگاه از محصول جدید خود را دارد.

در این گزارش با اشاره به برخی منابع گفته شده: «عرضه کمتر از حد انتظار نوت بوک بدین خاطر است که کمپانی چینی بارها مجبور به تعویق و تغییر زمان بندی تولید و معرفی آن شده».

لازم به ذکر است ظاهراً اولین لپ تاپ تولیدی Xiaomi در دو نسخه ۱۲ و ۱۳ اینچی ساخته می شود. همچنین گزارش ها نشان می دهند هر دو دستگاه به تعداد مساوی روانه بازار خواهد شد.

این کمپانی چینی معرفی محصول خود را برای چهارشنبه ۶ مرداد در شهر پکن زمان بندی کرده، و انتظار می رود همراه با دو مدل نوت بوک، یک موبایل از سری Redmi نیز رونمایی شود.

طبق گزارش منابع خبری پیش بینی می شود عرضه جهانی Mi Notebook از انتهای ماه جاری میلادی آغاز گردد.

The post شیائومی در سال جاری فقط ۳۰۰ هزار دستگاه نوت بوک به بازار عرضه می کند appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]