شیائومی نسخه ی کوچک از موبایل اقتصادی خود را با نام Redmi Pro Mini عرضه می کند

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
شیائومی هفته ی گذشته از Redmi Pro پرده برداشت، تلفن هوشمند اقتصادی با ویژگی های چشمگیر و جذاب. اکنون نیز خبر می رسد که شرکت چینی قصد دارد نسخه ی کوچکتر این محصول را نیز با نام Redmi Pro Mini به بازار عرضه نماید. همانطور که انتظار می رود، عمده ترین تفاوت نسخه ی کوچکتر به اندازه ی نمایشگر باز می ...

شیائومی هفته ی گذشته از Redmi Pro پرده برداشت، تلفن هوشمند اقتصادی با ویژگی های چشمگیر و جذاب. اکنون نیز خبر می رسد که شرکت چینی قصد دارد نسخه ی کوچکتر این محصول را نیز با نام Redmi Pro Mini به بازار عرضه نماید.

همانطور که انتظار می رود، عمده ترین تفاوت نسخه ی کوچکتر به اندازه ی نمایشگر باز می گردد که از ۵٫۵ اینچ به ۵٫۲ اینچ کاهش یافته و تفاوت دیگر اینکه این بار شاهد استفاده از دوربین دوگانه نخواهیم بود.

شیائومی نسخه ی کوچک از موبایل اقتصادی خود را با نام Redmi Pro Mini عرضه می کند

سازنده ضمناً چیپست ۸ هسته ای اسنپدراگون ۶۲۵ را با قدرت ۱٫۸ گیگاهرتز برای محصول تازه در نظر گرفته و از دیگر ویژگی های دستگاه می توان به نمایشگر ۲٫۵D، حسگر اثر انگشت و باتری با ظرفیت ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت اشاره کرد.

اما مهمترین شباهت بین دو محصول نیز این است که نسخه ی Mini مثل برادر بزرگتر خود در سه نسخه تولید خواهد شد. نخستین مدل با ۳ گیگابایت حافظه ی رم و ۳۲ گیگابایت حافظه ی داخلی و قیمت ۲۲۵ دلار، مدل دوم با ۴ و ۳۲ گیگابایت حافظه و قیمت ۲۵۵ و در نهایت آخرین مدل که به ۴ و ۱۲۸ گیگابایت حافظه مجهز است و با قیمت ۲۸۵ دلار به فروش خواهد رسید.

در نهایت لازم است اشاره کنیم که هنوز هیچ یک از این اطلاعات توسط سازنده ی چینی تایید نشده و لازم است برای روشن شدن حقیقت مدت بیشتری را منتظر بمانیم.

The post شیائومی نسخه ی کوچک از موبایل اقتصادی خود را با نام Redmi Pro Mini عرضه می کند appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]