ضرب و شتم هواداران تیم آزمون و عزت اللهی توسط هواداران اندرلخت

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - هواداران تیم فوتبال روستوف پس از دیدار برگشت مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا از سوی هواداران اندرلخت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم فوتبال روستوف روسیه شب گذشته به همراه آزمون و عزت اللهی موفق شد در بازی برگشت دور سوم مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا ...

وبسایت رسمی برنامه نود – هواداران تیم فوتبال روستوف پس از دیدار برگشت مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا از سوی هواداران اندرلخت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم فوتبال روستوف روسیه شب گذشته به همراه آزمون و عزت اللهی موفق شد در بازی برگشت دور سوم مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا مقابل اندرلخت بلژیک به پیروزی برسد و مجوز حضور در دور چهارم این رقابت‌ها را کسب کند.

پس از این صعود تاریخی هواداران روستوف که با خوشحالی در حال ترک ورزشگاه خانگی اندرلخت بودند از سوی هواداران این تیم بلژیکی مورد حمله واقع قرار گرفتند.

نیکولاس یکی از هواداران روستوف در مصاحبه با سایت DonNews روسیه این اتفاق را شرح داد و گفت: ما پس از پیروزی شیرین در بیرون از ورزشگاه منتظر اتوبوسمان بودیم که یک دفعه هواداران اندرلخت به ما حمله کردند و ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند. خوشبختانه کسی جراحت جدی پیدا نکرد ولی پلیس پس از این ماجرا یکی از هواداران اندرلخت را دستگیر کرد ولی به راحتی بعد از دوساعت بازداشت رها کرد. این مهمان نوازی اروپایی‌ها با ما بود!

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]