طاهری: برای رضائیان جا نداریم اما هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرپرست باشگاه پرسپولیس عصر امروز در جمع خبرنگاران حاضر شد و پاسخگوی سوالات آنها بود.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، علی‌اکبر طاهری در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور رامین رضائیان در باشگاه گفت: در مورد این بازیکن شاید فدراسیون فوتبال ورود کند و صدور رای به‌عهده کمیته انضباطی فدراسیون باشد. زیرا رضائیان ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرپرست باشگاه پرسپولیس عصر امروز در جمع خبرنگاران حاضر شد و پاسخگوی سوالات آنها بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، علی‌اکبر طاهری در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور رامین رضائیان در باشگاه گفت: در مورد این بازیکن شاید فدراسیون فوتبال ورود کند و صدور رای به‌عهده کمیته انضباطی فدراسیون باشد. زیرا رضائیان تخلف کرده است.

طاهری ادامه داد: از سوی دیگر طبق بندهای قراردادی که ما با رضائیان امضا کرده بودیم، در صورت ایجاد هر مشکلی، کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس باید تصمیم‌گیری کند. البته هنوز با این بازیکن صحبتی انجام ندادیم. در ابتدا باید جلسه‌ای بگذاریم،‌ حرف بزنیم و سپس رای خودمان را صادر خواهیم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد رضائیان به لیست پرسپولیس اضافه شود، گفت: ما تابع سازمان لیگ هستیم و قانون سازمان لیگ نیز می‌گوید هیچ باشگاهی نمی‌تواند بیشتر از ۱۸ بازیکن در لیست بزرگسالان خود داشته باشد. ما هم در حال حاضر جای خالی در لیست‌مان نمی‌بینیم اما در روزهای آینده هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد.

طاهری با اشاره به بحث ایجاد فضای بهتر برای تماشاگران در ورزشگاه آزادی تصریح کرد: در این مورد می‌خواهیم برنامه های جدیدی را ارائه دهیم. حتی در وزارت‌ورزش نیز جلسه‌ای برگزار کردیم تا با استفاده از الگوهایی مثل باشگاه‌های چلسی و منچستریونایتد، به فعالیت بپردازیم.

وی گفت: قرار شده از این پس هر فرآورده‌ای که متعلق به باشگاه باشد از طریق باشگاه تهیه و تولید شود و در اختیار هواداران قرار بگیرد. ما به دنبال آن هستیم تا فرآورده‌های نمونه اصلی را برای طرفداران‌مان تهیه کنیم.

سرپرست پرسپولیس سپس موضوع بلیت‌فروشی را پیش کشید و افزود: در این بخش نیز کارهایی در دست انجام داریم. می‌خواهیم طرحی را به راه بیندازیم که هر هوادار بتواند تا پایان فصل، یک صندلی خاص در ورزشگاه را از آن خود کند و بلیت آن صندلی را تهیه کند. همچنین قرار است جایگاه‌های VIP استادیوم آزادی را گسترش دهیم و تماشاگران با خرید بیشترین تعداد بلیت‌های جایگاه‌ VIP بتواند کمک موثرتری به شرایط اقتصادی باشگاه پرسپولیس داشته باشد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]