طاهری: منصوریان بهتر است به کار خودش بپردازد

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرپرست باشگاه پرسپولیس نسبت به اظهارات اخیر سرمربی تیم فوتبال استقلال واکنش نشان داد و گفت که بهتر است منصوریان به کار خودش بپردازد.به گزارش وبسایت نود ، علی‌اکبر طاهری در خصوص مراسم برترین‌های فوتبال ایران در فصل 95-94 اظهار داشت: این مراسم می‌توانست علمی‌تر برگزار شود. از نظر من بعضی از انتخاب‌ها می‌توانست از یک ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرپرست باشگاه پرسپولیس نسبت به اظهارات اخیر سرمربی تیم فوتبال استقلال واکنش نشان داد و گفت که بهتر است منصوریان به کار خودش بپردازد.

به گزارش وبسایت نود ، علی‌اکبر طاهری در خصوص مراسم برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۵-۹۴ اظهار داشت: این مراسم می‌توانست علمی‌تر برگزار شود. از نظر من بعضی از انتخاب‌ها می‌توانست از یک نقطه به یک نقطه دیگر باشد و این‌طور نباشد که صرفاً یک نفر را انتخاب کنند. به عقیده من در انتخاب‌ها یک‌سری مسائل دیده نشد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مشکل این باشگاه با استقلال در مورد زمین تمرینی گفت: پرسپولیس و استقلال هر دو مشکل زمین تمرینی دارند که این مشکل باید حل شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا خواسته‌های نقل‌وانتقالاتی برانکو ایوانکوویچ برای این فصل برآورده شد یا نه، خاطرنشان کرد: خواسته‌های برانکو در فصل نقل‌وانتقالات برآورده شد و مشکلی وجود نداشت.

طاهری درباره وضعیت این تیم برای فصل آینده، اظهار داشت: بهتر از لیگ قبل خواهیم بود، هرچند که ما فصل پیش هم خیلی خوب کار کردیم و می‌توانستیم در جمع بهترین‌ها نماینده بیشتری داشته باشیم.

وی درباره جو متشنج سکوها در برخی ورزشگاه‌ها گفت: به‌نظر من همه چیز از خودمان شروع می‌شود. وقتی ما فوتبالی‌ها احترام همدیگر را نداشته باشیم، نباید انتظار داشته باشیم احترام‌مان حفظ شود. من به شخصه سعی می‌کنم از مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنم، چراکه حاشیه‌ها اول به خودمان ضربه می‌زند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات اخیر منصوریان درباره خودش به‌دنبال حاشیه‌های زمین شماره دو ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: خیلی دوست ندارم پاسخ او را بدهم. منصوریان هم در جایگاه مربیگری قرار دارد و بهتر است به کار خودش بپردازد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]