طرح نوشت؛ درکسلر خواهان جدایی از وولفسبورگ

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - درکسلر می خواهد وولفسبورگ را ترک کند. به گزارش وبسایت نود، ژولین دراکسلر که تابستان گذشته از شالکه به وولفسبورگ پیوست در مصاحبه ای عنوان کرده قصد ترک این باشگاه را دارد. دراکسلر ۲۲ ساله که مورد توجه آرسنال قرار دارد به نشریه بیلد گفته: من پس از یورو در صحبت هایم با مربی تیم تاکید کردم که می ...

وبسایت رسمی برنامه نود – درکسلر می خواهد وولفسبورگ را ترک کند.

به گزارش وبسایت نود، ژولین دراکسلر که تابستان گذشته از شالکه به وولفسبورگ پیوست در مصاحبه ای عنوان کرده قصد ترک این باشگاه را دارد.

دراکسلر ۲۲ ساله که مورد توجه آرسنال قرار دارد به نشریه بیلد گفته:

من پس از یورو در صحبت هایم با مربی تیم تاکید کردم که می خواهم از وولفسبورگ جدا شوم. مربی بیش از سه هفته است که از این موضوع خبر دارد. دو روز پس از شکست مقابل فرانسه در نیمه نهایی یورو در صحبتی که با دیتر هیکینگ داشتم درباره شرایطم و خواسته ام که ترک باشگاه است صحبت کردم. سال گذشته هنگام پیوستن به وولفسبورگ ما شفاهی توافق کردیم هر زمان که شرایط مناسبی پیش آمد می توانم از باشگاه جدا شوم. سرمربی و مدیر فنی باشگاه با این موضوع موافقت کردند. سال گذشته همه طرفین متوجه شدند در صورتی که موقعیتش پیش بیاید من دوست دارم به یک باشگاه بزرگ بین المللی بپیوندم. قرار شد هر وقت چنین شرایطی پیش آمد ما به صورت منطقی با هم صحبت کنیم.

طرح نوشت؛ درکسلر خواهان جدایی از وولفسبورگ

 

۲۰۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]