طهماسبی:کامیابی‌نیا یک سال فوتبال من را به تاخیر انداخت

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد گفت: اگر داور با خشونت به من کارت نمی‌داد تماشاگران هم تحریک نمی‌شدند و به من توهین نمی‌کردند.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، مهداد طهماسبی پس از تساوی یک بر یک فولاد مقابل پرسپولیس در مورد اینکه آیا ضربه سر امیدعالیشاه از خط دروازه عبور کرد یا خیر، اظهار ...

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد گفت: اگر داور با خشونت به من کارت نمی‌داد تماشاگران هم تحریک نمی‌شدند و به من توهین نمی‌کردند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، مهداد طهماسبی پس از تساوی یک بر یک فولاد مقابل پرسپولیس در مورد اینکه آیا ضربه سر امیدعالیشاه از خط دروازه عبور کرد یا خیر، اظهار داشت: در والیبال می‌توان با ویدئوچک این موضوع را تشخیص داد اما در فوتبال هیچ کسی نمی‌تواند قاطع در این باره صحبت کند. آن چیزی که من دیدم این بود که توپ را از روی خط دورازه بیرون کشیدم.

وی در مورد لیزر هواداران خاطرنشان کرد: هواداران در صحنه‌های زیادی لیزر بر صورت من انداختند که باعث می‌شد اشتباهاتی هم داشته باشم.

دروازه‌بان فولاد در مورد اینکه هواداران معتقد بودند او وقت‌کشی زیادی داشته، گفت: من وقت‌کشی نکردم. در چند صحنه برای کاشته زدن کمی آرام‌تر اقدام کردم. آیا من خود را روی زمین انداختم؟ به هر حال تیمی که جلو هست طبیعی است که در زدن ضربه کاشته کمی با حوصله‌تر عمل کند. همین پرسپولیس اگر در اسیا مقابل تیم عربستانی پیش بیفتد آیا زود ضربه کاشته را می‌زند تا توپ به حریف برسد؟ این موضوع طبیعی است که در فشار بازی کمی با کنترل بیشتر بازی را آغاز کنیم اما اگر باز هم هواداران از این مسئله ناراحت شدند از آنها عذرخواهی می‌کنم.

طهماسبی در مورد اینکه بازی خشن بازیکنان باعث شده بود تماشاگران هم فحاشی کنند، گفت: ما بازیکنان مشکلی با هم نداریم. خود من در پرسپولیس ۴-۵ دوست صمیمی دارم. به هر حال تماشاگران دوست دارند تیم‌شان به پیروزی برسد. با تمام احترامی که برای داور قائلم من معتقدم اگر سیدعلی داور مسابقه در آن صحنه با خشونت به من کارت نمی‌داد تماشاگران هم تحریک نمی‌شدند و توهین نمی‌کردند.

گلر فولاد یادآور شد: من توهین‌های هواداران را نشنیده می‌گیرم. باشگاه پرسپولیس باشگاه بزرگی است و هر کسی که مقابل این تیم قرار می‌گیرد با انگیزه بازی می‌کند.

وی افزود: در چند صحنه که من قصد خروج داشتم بازیکنان پرسپولیس با آرنج به بدن من می‌زدند اما داور خیلی راحت از این صحنه‌ها می‌‌گذشت و خطا نمی‌گرفت.

طهماسبی در مورد اینکه با پرسپولیس بر سر مبلغ به توافق نرسیده و در حالی که سرخپوشان ۹۰۰ میلیون را پیشنهاد داده بودند و او نپذیرفته، گفت: موضوع من اصلا سر مسائل مالی نبود بلکه باید تراکتورسازی رضایتنامه من را می‌داد. من بازیکن آزاد نبودم. بار دیگر می‌گویم که درود بر شرف برانکو که از همان ابتدای فصل گفت گلر اول من سوشا مکانی است و صادقانه برخورد کرد. مثل برخی‌ها دوپهلو صحبت نکرد که فوتبال من را به چالش بکشند.

وی در مورد اینکه آیا منظورش مربی تراکتورسازی است، گفت: نه بحث من تراکتورسازی نیست.

گلر فولاد در مورد اینکه کمال کامیابی‌نیا اعلام کرده او از جمله دوستان صمیمی‌اش است اما در بازی وقت‌کشی کرده است، گفت: درست است من با کمال از سال ۸۴ هم‌بازی بودم و او باعث شد که یک سال در فوتبال من تاخیر به وجود بیاید چرا که پای من را شکست. اما در مورد اظهارنظرش باید بگویم من وقت‌کشی نکردم.

طهماسبی در مورد اینکه زمانی به خاطر فحاشی تماشاگرانش صفحه اینستاگرامش را بست و حالا بار دیگر این کار را خواهد کرد یا خیر، گفت: هواداران پرسپولیس مثل برادران من هستند. اگر توهینی به من شود انگار به خودشان توهین شده است. همانطور که گفتم من این توهین‌ها را نشنیده می‌گیرم. من کاری نکردم که لایق این توهین‌ها باشم. 

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]