ظرفیت سرورهای Prisma تکمیل شد؛ مشکلات سرور تا چند روز دیگر مرتفع می شوند

۱۳۹۵-۰۵-۰۸
بدون شک پریسما این روزها داغ ترین سوژه دنیای اپلیکیشن هاست. این ویرایشگر تصویر منحصر به فرد در ابتدا برای پلتفرم iOS منتشر شد و طولی نکشید که به سرعت در صدر جدول اپلیکیشن های محبوب اپ استور در بسیاری از کشورهای دنیا قرار گرفت. مدت کوتاهی پس از انتشار نسخه iOS، نسخه اندروید پریسما نیز به گوگل پلی استور پا ...

بدون شک پریسما این روزها داغ ترین سوژه دنیای اپلیکیشن هاست. این ویرایشگر تصویر منحصر به فرد در ابتدا برای پلتفرم iOS منتشر شد و طولی نکشید که به سرعت در صدر جدول اپلیکیشن های محبوب اپ استور در بسیاری از کشورهای دنیا قرار گرفت.

مدت کوتاهی پس از انتشار نسخه iOS، نسخه اندروید پریسما نیز به گوگل پلی استور پا گذاشت و همین موضوع محبوبیت و استقبال از آن را دو چندان کرد. این استقبال پرشور و هجوم کاربران پرشمار اندروید به پریسما البته دردسرهایی را هم برای تیم سازنده اش به وجود آورد.

کاربران پریسما چند روزی است که با باز کردن این اپ، با پیغامی مبنی بر تکمیل ظرفیت سرورهای اپلیکیشن و عذرخواهی کمپانی سازنده بابت این موضوع مواجه می شوند. جهت پیگیری این موضوع، وبسایت فن دروید مصاحبه ای با سازندگان اپلیکیشن داشته که در ادامه می توانید آن را مطالعه کنید:

فن دروید: بسیاری از کاربران از سرعت پردازش پایین پریسما و خطاهای تایم آوتش شاکی هستند. تیم پریسما چه زمان به رفع این مشکلات اقدام خواهد کرد؟

پریسما: طی چند روز آینده.

فن دروید: ما بازخوردهای بسیار زیادی از کاربران مبنی بر اینکه پردازش تصاویر در پریسما ناتمام می مانند، دریافت کرده ایم. می توانید توضیح کوتاهی در مورد نحوه پردازش تصاویر بدهید و بگویید که چرا تصاویر در عوض پردازش روی خود دستگاه، حتما نیاز به پردازش در سرورهای اپلیکیشن دارند؟

پریسما: انجام این پردازش قدرت بسیار زیادی از GPU را می طلبد که سخت افزار اسمارت فون های امروزی هنوز قادر به تأمین آن ها نیستند.

فن دروید: آیا برنامه ای برای اضافه کردن ابزار ویرایش تصویر به پریسما دارید؟

پریسما: هم بله و هم خیر.

فن دروید: آیا در آینده امکان استفاده از تصاویر در ابعاد کامل (و نه مربعی) فراهم می شود؟

پریسما: بله.

اگر شما هم هنگام استفاده از پریسما با پیام های خطا مواجه می شوید، احتمالا چند روز دیگر باید منتظر رفع مشکلات سرور از سوی سازندگانش باشید.

The post ظرفیت سرورهای Prisma تکمیل شد؛ مشکلات سرور تا چند روز دیگر مرتفع می شوند appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]