عالیشاه: ضربه سری که زدم گل شد، اما داور اشتباه کرد

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ضربه سری که زدم به گل تبدیل شد، اما فکر می‌کنم داور اشتباه کرد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس،‌ امید عالیشاه پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل فولاد اظهار داشت: اگر داور گلی که به ثمر رساندم را می‌گرفت، بازی را برده بودیم. ما به این ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ضربه سری که زدم به گل تبدیل شد، اما فکر می‌کنم داور اشتباه کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس،‌ امید عالیشاه پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل فولاد اظهار داشت: اگر داور گلی که به ثمر رساندم را می‌گرفت، بازی را برده بودیم. ما به این ۳ امتیازها نیاز داریم، مخصوصاً که یک بازی خانگی باشد.

وی با بیان اینکه حریفان مقابل پرسپولیس برای دفاع کردن به آزادی می‌آیند، ادامه داد: فکر می‌کنم ضربه سری که زدم به گل تبدیل شد، اما داور آن را نگرفت، زمانی که می‌خواستم ضربه را بزنم، دیدم که دروازه‌بان وسط دروازه ایستاده و پایش هم درون دروازه بود.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هر حال در چنین بازی‌هایی باید بیش‌تر موقعیت‌سازی کنیم تا به گل برسیم، اما امروز در انجام این کار چندان موفق نبودیم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]