عبدالهی؛ امیدوارم مدیرعامل جدید تیمداری کرده باشد و استقلال را بشناسد

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - دستیار مدیر باشگاه استقلال ضمن تاکید بر اینکه امیدوار است مدیری که برای استقلال انتخاب می شود در شرایط تیم داری بوده باشد گفت: آشنایی با استقلال بسیار مهم است. به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، نصرالله عبدالهی در مورد  جدایی افشارزاده از استقلال و شرایط پیش رو گفت: امروز قرار است که ...

وبسایت رسمی برنامه نود – دستیار مدیر باشگاه استقلال ضمن تاکید بر اینکه امیدوار است مدیری که برای استقلال انتخاب می شود در شرایط تیم داری بوده باشد گفت: آشنایی با استقلال بسیار مهم است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، نصرالله عبدالهی در مورد  جدایی افشارزاده از استقلال و شرایط پیش رو گفت: امروز قرار است که هیات مدیره تشکیل جلسه بدهد و در وزارتخانه مدیرعامل باشگاه را انتخاب کنند تا روند باشگاه ادامه پیدا کند.

وی در ادامه افزود: امیدوارم کسی را انتخاب کنند که در شرایط تیم داری بوده باشد و با این تیم آشنا باشد مشکلات و هواداران را بشناسد و روند کار را بداند که با بازیکن و مربی چگونه باید برخورد کند. آشنایی از قبل بسیار مهم است در انتخاب امروز.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد حضور احتمالی پادوانی در استقلال گفت: استقلال یکی دو جای خالی بیشتر ندارد و این بر عهده آقای منصوریان است که با توجه به نقطه قوت و ضعف تیم  انتخاب های خود را انجام دهد اما هنوز خبر قطعی در این رابطه وجود ندارد.

وی در  پاسخ به این سوال که افشارزاده استعفا داد یا برکنار شد، به رادیو تهران ورزشی گفت: تا جایی که من می دانم استعفا دادند از چندین ماه قبل مدام می گفتند ایشان می ماند و می رود و مسائل اینگونه وجود داشت اما ایشان صبر کردند و تیم را بستند با هر مشقتی که بود با بی پولی  و مشکلات تا اینکه به اینجا رسید که کادر فنی خوب و بازیکنان مد نظر کادر فنی را هم جذب کرد تا اینکه دیروز با خبر شدیم که استعفا دادند و من خبر دیگری در این رابطه ندارم.

دستیار مدیر باشگاه استقلال در مورد وضعیت  جسمی آقای پورحیدری گفت: خدا را شکر این روزها بهتر هستند و سرتمرین هم می آیند البته آن روزها که نمی آمدند هم ما می رفتیم و به زور می آوردیمش. خدا را شکر هم روحیه اش و هم شرایط جسمانی اش روز به روز بهتر می شود.

وی در مورد دیدار استقلال با صنعت نفت گفت: به استقلال اطمینان کامل داشته باشید. منصوریان بسیار با انرزی است و کادر فنی خوبی هم دارد تمام وقت و انرزی خود را می‌گذارد و بسیار با برنامه کار می کنند، مطمئن باشید این تیم یکی از شانس های قهرمانی است . من در طول حضورم در فوتبال گروهی با اینهمه برنامه و دقت ندیده ام.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]