عقیلی: در مورد ادبیات توهین‌آمیز ویسی، با مسئولان سپاهان صحبت می‌کنم

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع تیم فوتبال سپاهان در فصل گذشته گفت: منتظر تعیین تاریخ و ساعت برای عقد قرارداد سفید با سپاهان از سوی مسئولان این باشگاه هستم.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، هادی عقیلی در مورد اینکه وضعیتش با باشگاه سپاهان به کجا رسید، گفت: امروز (چهارشنبه) وکیلم نامه‌ای به باشگاه سپاهان ارسال ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع تیم فوتبال سپاهان در فصل گذشته گفت: منتظر تعیین تاریخ و ساعت برای عقد قرارداد سفید با سپاهان از سوی مسئولان این باشگاه هستم. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، هادی عقیلی در مورد اینکه وضعیتش با باشگاه سپاهان به کجا رسید، گفت: امروز (چهارشنبه) وکیلم نامه‌ای به باشگاه سپاهان ارسال کرد. در حال حاضر منتظر اعلام تاریخ و ساعت جلسه از سوی مسئولان باشگاه سپاهان، برای عقد قرارداد سفید با این باشگاه هستم. این موضوعی بود که خودم در موردش صحبت کردم و این کار را هم برای دل خودم، هواداران سپاهان و نام بزرگ این تیم انجام می‌دهم.

وی در واکنش به صحبت‌های عبدالله ویسی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با پدیده مشهد عنوان کرد: اگر قرار باشد جلسه‌ای با باشگاه سپاهان برای عقد قرارداد سفید برگزار شود، من در مورد ادبیات و گفتار توهین‌آمیز عبدالله ویسی، با مسئولان سپاهان صحبت خواهم کرد.

مدافع تیم فوتبال سپاهان در فصل گذشته در خاتمه تصریح کرد: بعد از ۱۰ سال بازی کردن در سپاهان، حسن‌نیت خودم را نشان دادم و گفتم که حاضرم قرارداد سفید امضا کنم. از طرفی باید بگویم که نیازی به تحریک کردن من نیست. من الان در اصفهان هستم و منتظرم تا مسئولان باشگاه ساعت و تاریخ عقد قراردادم را اعلام کنند.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]