عنایتی: گل شماره ۱۴۵ خودم را در لیگ برتر به ثمر رساندم

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال صبا گفت: در دیدار مقابل پیکان 145مین گل لیگ برتری خود را به ثمر رساندم.به گزارش وبسایت نود ، رضا عنایتی پس از تساوی یک بر یک صبا مقابل پیکان در مورد اینکه 145 مین گل خود را در لیگ برتر به ثمر رسانده، اظهار داشت: شما اولین نفری هستید که آمار درستی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم تیم فوتبال صبا گفت: در دیدار مقابل پیکان ۱۴۵مین گل لیگ برتری خود را به ثمر رساندم.

به گزارش وبسایت نود ، رضا عنایتی پس از تساوی یک بر یک صبا مقابل پیکان در مورد اینکه ۱۴۵ مین گل خود را در لیگ برتر به ثمر رسانده، اظهار داشت: شما اولین نفری هستید که آمار درستی در این باره می‌دهید. برخی‌ها می‌گوید ۱۴۰ گل و آمارهای مختلفی در این زمینه داده می‌شود اما من ۱۴۵ گل ثمر رساندم.

وی در مورد بازی خاطرنشان کرد: بازی بدی نبود. هر دو تیم جنگنده بازی کردند. هر چند که در نیمه دوم ما شرایط خوبی نداشتیم و در بازی که هم می‌توانستیم برنده باشیم و هم بازنده به تساوی رسیدیم. به هر حال این موضوع به ضرر ما تمام شد و ۲ امتیاز بازی را از دست دادیم.

مهاجم صبا در مورد اینکه در یک صحنه به صمد مرفاوی اعلام کرد که بازیکنی را تعویض کند، گفت: وحید امرایی دچار مصدومیت شده بود و به من گفت که نمی‌تواند بازی کند. به هر حال وظیفه کاپیتان این است که بین سرمربی و بازیکن ارتباط برقرار کند و من هم این موضوع را به مرفاوی گفتم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]