عکس/ تمرینات آماده‌سازی تیم انصاری‌فرد و شجاعی در آتن

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود -  تیم پانیونیوس این روزها تمرینات سنگین آماده‌سازی پیش‌فصل خود را در ورزشگاه اختصاصی نیو ازمیرنا و زیر نظر مارینوس اوزونیدیس، سرمربی باتجربه‌اش دنبال می‌کند.  به گزارش وب سایت نود، پانیونیوس یکی از تیم‌های سوپر لیگ یونان است که دو ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد و با جدیت تمرینات آماده‌سازی خود را جهت حضوری قدرتمند در ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  تیم پانیونیوس این روزها تمرینات سنگین آماده‌سازی پیش‌فصل خود را در ورزشگاه اختصاصی نیو ازمیرنا و زیر نظر مارینوس اوزونیدیس، سرمربی باتجربه‌اش دنبال می‌کند. 

به گزارش وب سایت نود، پانیونیوس یکی از تیم‌های سوپر لیگ یونان است که دو ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد و با جدیت تمرینات آماده‌سازی خود را جهت حضوری قدرتمند در فصل جدید این رقابت‌ها دنبال می‌کند.

کریم انصاری‌فرد و مسعود شجاعی، دو ملی‌پوش ایرانی پانیونیوس آمادگی مضاعفی در تمرینات آماده‌سازی از خود نشان می‌دهند و به‌نظر می‌رسد جایگاه مهمی در تفکرات مارینوس اوزونیدیس در فصل جدید سوپر لیگ یونان خواهند داشت.

انصاری‌فرد یکی از ارکان اصلی موفقیت تیم پانیونیوس در فصل گذشته سوپر لیگ یونان بود و سبب‌ساز صعود تیمش به لیگ اروپا شد، هر چند یوفا به‌خاطر شکایت باشگاه ایانینا یاران انصاری‌فرد را از شرکت در این رقابت‌ها محروم کرد.

مسعود شجاعی نیز در ۱۰ روز گذشته حضور مؤثری در تمرینات پانیونیوس داشته است و رسانه‌های ورزشی یونان نیز از کیفیت بالای این ملی‌پوش ایرانی خبر داده‌اند.

تیم پانیونیوس فردا (چهارشنبه) در سومین بازی تدارکاتی پیش‌فصل روبه‌روی تیم دسته اولی لاریسا قرار می‌گیرد و دیداری نیز با تیم سوپرلیگی آستراس برگزار خواهد کرد.

عکس/ تمرینات آماده‌سازی تیم انصاری‌فرد و شجاعی در آتن

عکس/ تمرینات آماده‌سازی تیم انصاری‌فرد و شجاعی در آتن

عکس/ تمرینات آماده‌سازی تیم انصاری‌فرد و شجاعی در آتن

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]