عکس/ غلط املایی روی مدال‌های نقره تیم آزمون و عزت اللهی خبرساز شد!

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال روسیه در مراسم اهدا مدال‌های نقره تیم روستوف اشتباه فاحشی مرتکب شد که سوژه خبری رسانه‌ها شد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، فدراسیون فوتبال روسیه چند روز پیش مراسم اهدای مدال نقره برای تیم فوتبال روستوف را برگزار کرد که در اخبار آمده این فدراسیون اشتباه فاحشی را در اهدا ...

وبسایت رسمی برنامه نود – فدراسیون فوتبال روسیه در مراسم اهدا مدال‌های نقره تیم روستوف اشتباه فاحشی مرتکب شد که سوژه خبری رسانه‌ها شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، فدراسیون فوتبال روسیه چند روز پیش مراسم اهدای مدال نقره برای تیم فوتبال روستوف را برگزار کرد که در اخبار آمده این فدراسیون اشتباه فاحشی را در اهدا مدال های نقره انجام داده است.

 سایت قهرمانی ورزش روسیه امروز از اشتباه فاحش فدراسیون فوتبال روسیه در توزیع مدال‌های نقره یاران آزمون و عزت الللهی پرده برداشت و نوشت: فدراسیون فوتبال روسیه در اهدا مدال‌های نقره به تیم روستوف دو اشتباه فاحش داشت. ابتدا اینکه نام روسیه روی بیش از ۳۰ مدال از ۴۰ مدال اهدایی اشتباه حک شده بود!

این سایت در ادامه نوشت: این تنها اشتباه فاحش فدراسیون روسیه نبود زیرا روی مدال‌های به جای نوشتن جام قهرمانی در لیگ برتر روسیه، جام حذفی نوشته شده بود!

 یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال روسیه در این مراسم پس از متوجه شدن این اشتباه فاحش تنها ۸ مدال یادبود را اهدا کرد و بقیه مدال ها را برای رفع مشکل با خود برد.

سردار آزمون و سعید عزت اللهی دو بازیکن روستوف هستند که به همراه این تیم روسی فصل گذشته نایب قهرمان لیگ برتر روسیه شده بودند.

عکس/ غلط املایی روی مدال‌های نقره تیم آزمون و عزت اللهی خبرساز شد!

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]