عکس/ پست معنی دار پوگبا در مورد شایعات پیوستن به یونایتد

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - پوگبا با انتشار این پست، به نوعی انتقالش به یونایتد را تایید کرد. به گزارش وبسایت نود، طبق اعلام اسکای ایتالیا، تا ۴۸ ساعت آینده تکلیف انتقال پوگبا به منچستریونایتد مشخص خواهد شد و تا این لحظه دو طرف به توافق کامل رسیده اند و تنها جزییات کمی باقی مانده است. منچستریونایتد و یوونتوس بر سر مبلغ ...

وبسایت رسمی برنامه نود – پوگبا با انتشار این پست، به نوعی انتقالش به یونایتد را تایید کرد.

به گزارش وبسایت نود، طبق اعلام اسکای ایتالیا، تا ۴۸ ساعت آینده تکلیف انتقال پوگبا به منچستریونایتد مشخص خواهد شد و تا این لحظه دو طرف به توافق کامل رسیده اند و تنها جزییات کمی باقی مانده است. منچستریونایتد و یوونتوس بر سر مبلغ ۱۱۰ میلیون یورو + افزونه هایی به توافق رسیده اند. افزونه هایی که گفته می شود حدود ده میلیون یورو به رقم این قرارداد می افزایند. دو باشگاه به توافق رسیده اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، تا قبل از روز یکشنبه، پوگبا تست پزشکی خود را در آمریکا انجام خواهد داد و رسماً بازیکن منچستریونایتد می شود.

بعد از انتشار این شایعات و نزدیک شدن پوگبا به یونایتد، ستاره فرانسوی با انتشار این عکس در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، تقریباً انتقالش به یونایتد را تایید کرد. در این عکس فقط سه رنگ، قرمز، سفید و سیاه دیده می شود. رنگ های اصلی باشگاه منچستریونایتد!

عکس/ پست معنی دار پوگبا در مورد شایعات پیوستن به یونایتد

۲۰۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]