غرامت سنگین منچستر یونایتد در صورت فسخ قرارداد شواین اشتایگر

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - شیاطین سرخ در صورت فسخ یک طرفه قرارداد کاپیتان تیم ملی آلمان مجبور به پرداخت غرامتی سنگین به این بازیکن خواهد شد. درست یک سال پیش بود که باستین شواین اشتایگر در یک انتقال جنجالی و پر سر و صدا به عنوان اولین بازیکن آلمانی تاریخ منچستر یونایتد به این تیم پیوست. اما با توجه با مصدومیت ...

وبسایت رسمی برنامه نود – شیاطین سرخ در صورت فسخ یک طرفه قرارداد کاپیتان تیم ملی آلمان مجبور به پرداخت غرامتی سنگین به این بازیکن خواهد شد.

درست یک سال پیش بود که باستین شواین اشتایگر در یک انتقال جنجالی و پر سر و صدا به عنوان اولین بازیکن آلمانی تاریخ منچستر یونایتد به این تیم پیوست. اما با توجه با مصدومیت های پیاپی و عدم دستیابی به فرم ایده آل، این بازیکن ۳۱ ساله هرگز نتوانست جایگاه خود را در ترکیب شیاطین سرخ به دست آورد و با توجه به روی کار آمدن ژوزه مورینیو به جای لوئیز فن خال و به خدمت گیری هنریک مخیتاریان از دورتموند و احتمال انتقال پل پوگبا، قرار گرفتن در ترکیب اصلی یونایتد بیش از پیش برای او سخت خواهد شد، اما رسانه های انگلیس از علاقه او به ماندن در منچستر و جنگیدن برای جایگاهش سخن می گویند.

در حالی که اگر باشگاه منچستر یونایتد تصمیم به فسخ یک طرفه قرارداد کاپیتان تیم ملی آلمان بگیرد، طبق قرارداد امضا شده بین دو طرف مجبور به پرداخت غرامتی در حدود ۲۵ میلیون یورو به بازکن خواهد شد. شایعات از علاقه تیم های پاریسن ژرمن، یوونتوس، شالکه، مونشن گلادباخ و همینطور باشگاه سابق وی، بایرن مونیخ برای به خدمت گیری او سخن می گویند.

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]