غیبت عجیب دانشگر در اردوی نفت پیش از بازی استقلال/ دایی برخورد می‌کند

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - در حالی که چند ساعت به آغاز مسابقه تیم های استقلال و نفت تهران در هفته نخست لیگ برتر باقی مانده محمد دانشگر مدافع این تیم در اردوی پیش از بازی حاضر نشده است. به گزارش وبسایت نود، محمد دانشگر مدافع نفت تهران به دلیل اختلاف با مسئولان باشگاه در تمرین و اردوی این تیم پیش از ...

وبسایت رسمی برنامه نود – در حالی که چند ساعت به آغاز مسابقه تیم های استقلال و نفت تهران در هفته نخست لیگ برتر باقی مانده محمد دانشگر مدافع این تیم در اردوی پیش از بازی حاضر نشده است.

به گزارش وبسایت نود، محمد دانشگر مدافع نفت تهران به دلیل اختلاف با مسئولان باشگاه در تمرین و اردوی این تیم پیش از بازی با استقلال شرکت نکرده است و در این بازی غایب خواهد بود.

براساس اطلاع خبرنگار سایت نود دانشگر به دنبال افزایش مبلغ قراردادش و گنجاندن بندهایی در آن بوده که با مخالفت مسئولان باشگاه مواجه شده است.

این بازیکن که در زمان علیرضا منصوریان به نفت پیوست براساس تصمیم مسئولان باشگاه باید در کمیته انضباطی حاضر شده و پاسخگوی رفتار خود باشد. علی دایی هم از رفتار دانشگر دلخور شده و به طور حتم با این بازیکن برخورد جدی خواهد داشت.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]