فاضلی: اولویت اول حاج‌صفی سپاهان است اما نهایی شدن قراردادش صحت ندارد

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیربرنامه‌های حاج‌صفی درباره اینکه گفته می‌شود کار این بازیکن با سپاهان تمام شده است، گفت: خیر این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.به گزارش وبسایت نود ، محمودرضا فاضلی در مورد آخرین وضعیت حاج‌صفی گفت: هدف اول احسان برای فصل آینده اروپا بود اما با این وجود او به این موضوع هم فکر می‌کند که در ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیربرنامه‌های حاج‌صفی درباره اینکه گفته می‌شود کار این بازیکن با سپاهان تمام شده است، گفت: خیر این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.

به گزارش وبسایت نود ، محمودرضا فاضلی در مورد آخرین وضعیت حاج‌صفی گفت: هدف اول احسان برای فصل آینده اروپا بود اما با این وجود او به این موضوع هم فکر می‌کند که در ایران باشد یا خیر. اگر این اتفاق بیفتد و احسان بخواهد در ایران بازی کند، چند تیم خاص برای جذب این بازیکن اعلام آمادگی کردند که در این بین اولویت حاج‌صفی به خاطر احترام به باشگاهی که چندین سال در آن بازی کرده، سپاهان است.

فاضلی درباره اظهارات ویسی در نشست خبری مبنی بر اینکه اعلام کرده بود چندین بار با مدیر برنامه‌های حاج‌صفی تماس گرفته اما موفق به صحبت با او نشده است، گفت: ویسی هر چند بار هم زنگ زده باشد باید بداند که اگر آدم در جلسه باشد و نتواند جواب دهد قاعدتا نمی‌تواند پاسخگو هم باشد. در این زمان اصولا پیغام می‌گذارند و سعی می‌کنند تا در همان روز جواب بگیرند.

وی گفت: ویسی هم جوان است و دوست داشته این مسئله را در نشست خبری مطرح کند. او باید این تجربه را کسب کند که نمی‌توان در جلسه تلفن را جواب داد.

مدیربرنامه‌های حاج‌صفی درباره اینکه گفته می‌شود کار این بازیکن با سپاهان تمام شده است، گفت: خیر این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.

فاضلی در پایان از حل مشکل دژاگه کاپیتان تیم ملی در آلمان خبر داد.

 

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]