فدراسیون فوتبال: برای بازی دوستانه تیم ملی تماسی با باشگاه‌های ایتالیایی نداشتیم

۱۳۹۵-۰۵-۰۸
وبسایت رسمی برنامه نود -  فدراسیون فوتبال اعلام کرد که برای انجام بازی دوستانه تیم ملی با باشگاه‌های ایتالیایی، تماس مستقیمی با آنها نداشته است.  به گزارش وبسایت نود و به نقل سایت فدراسیون فوتبال، به دنبال درج برخی اخبار در خصوص تماس فدراسیون فوتبال با باشگاه‌های ایتالیایی، برای دیدار تدارکاتی با تیم ملی، فدراسیون فوتبال ضمن رد و تکذیب این ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  فدراسیون فوتبال اعلام کرد که برای انجام بازی دوستانه تیم ملی با باشگاه‌های ایتالیایی، تماس مستقیمی با آنها نداشته است. 

به گزارش وبسایت نود و به نقل سایت فدراسیون فوتبال، به دنبال درج برخی اخبار در خصوص تماس فدراسیون فوتبال با باشگاه‌های ایتالیایی، برای دیدار تدارکاتی با تیم ملی، فدراسیون فوتبال ضمن رد و تکذیب این تماس‌ها اعلام می‌دارد که به دنبال انعقاد تفاهم‌نامه دو فدراسیون فوتبال ایران و ایتالیا، فدراسیون فوتبال ایران با ارسال نامه به فدراسیون ایتالیا درخواست خود را برای برگزاری اردو در این کشور و انجام دو دیدار درون اردویی با باشگاه‌های این کشور ارسال کرده و فدراسیون فوتبال ایتالیا ضمن موافقت با این درخواست، هماهنگی‌های لازم برای این دو دیدار را انجام داده است.

کلیه این اقدامات پیش از این صورت پذیرفته و فدراسیون فوتبال ایران هیچگونه تماسی برای برگزاری دیدار دوستانه را به صورت مستقیم برای باشگاه‌های ایتالیایی ارسال نکرده است.

برهمین اساس فدراسیون فوتبال از همه رسانه‌هایی که همواره در کنار تیم ملی بوده و این تیم را مورد حمایت خود قرار داده‌اند، انتظار دارد در شرایط فعلی و با توجه به اینکه رقابت‌های مهم مقدماتی جام جهانی در پیش است، از درج اخبار بدون منبع و اخباری که موجب تضعیف جایگاه تیم ملی می‌شود، خودداری کنند.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]