فردیناند: پوگبا به خاطر پول به منچستر یونایتد نمی آید؛ او می‌خواهد بهترین بازیکن دنیا باشد

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع سابق منچستریونایتد معتقد است در صورت تحقق انتقال 110 میلیون یورویی از یوونتوس، هم‌تیمی سابقش به دلیل درستی به اولدترافورد بازمی‌گردد. به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، ریو فردیناند تأکید دارد که انتقال پوگبا از یوونتوس به یونایتد به خاطر انگیزه‌های مالی نیست. هافبک یوونتوس در سال 2012 به خاطر کمبود فرصت بازی در تیم اصلی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع سابق منچستریونایتد معتقد است در صورت تحقق انتقال ۱۱۰ میلیون یورویی از یوونتوس، هم‌تیمی سابقش به دلیل درستی به اولدترافورد بازمی‌گردد.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، ریو فردیناند تأکید دارد که انتقال پوگبا از یوونتوس به یونایتد به خاطر انگیزه‌های مالی نیست. هافبک یوونتوس در سال ۲۰۱۲ به خاطر کمبود فرصت بازی در تیم اصلی به صورت آزاد و رایگان از منچستر یونایتد جدا شد، اما اکنون در آستانه بازگشتی ۱۱۰ میلیون یورویی به این تیم است.

باوجوداینکه یونایتد دستمزد بالایی نیز به پوگبا پیشنهاد کرده، فردیناند که خود زمانی با انتقالی ۳۰ میلیون یورویی به شیاطین سرخ پیوست، معتقد است که تنها هدف این بازیکن فرانسوی تبدیل شدن به بهترین بازیکن دنیاست. او دراین باره به دیلی میرر می‌گوید:

من با پل صحبت می‌کنم و او را می‌شناسم. برای او فوتبال همه چیز است. این (انتقال) به خاطر پول نیست.

او ادامه می‌دهد:

بزرگ‌ترین مسئله برای من و خانواده من (پس از انتقال به یونایتد) پول نبود، این‌که گیگزی یا روی کین چطور آدمی هستند بیشترین اهمیت را داشت. پل نیز این‌گونه است. او عاشق فوتبال است و صرفاً می‌خواهد پیشرفت کرده و بهترین باشد. هنگامی که او منچستر را ترک کرد علتش را از او پرسیدم و او گفت می‌خواهم بهترین بازیکن دنیا شوم. او در مسیر درستی قرار دارد.

فردیناند می‌گوید بزرگ‌ترین فشاری که بر پوگبا خواهد بود، ناشی از انتظارات بالای افکار عمومی نبوده و به خاطر حضور در یونایتد است. او در این زمینه می‌گوید:

(مبلغ قرارداد) فشار زیادی به همراه دارد. اما بزرگ‌ترین فشار روی من در زمین فوتبال اولدترافورد بود. بزرگ‌ترین فشار روی من در زمین تمرین به همراه بازیکنان تیم بود. وقتی به رختکن وارد می‌شدی می‌دانستی آن‌ها با خود میگویند ۳۰ میلیون پوند چه چیزی به شما می‌دهد؟ آیا او می‌تواند برای ما لیگ را ببرد؟ آیا او می‌تواند پایه و اساس این تیم شود؟ این فشاری بود که من بیش از هر چیزی در منچستریونایتد احساس کردم و از آن برای ثبت نامم در تاریخ باشگاه به‌وسیله کسب موفقیت و بردن عناوین قهرمانی استفاده کردم

۱۴۰۵

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]