فرکی: برای فاصله نگرفتن از دیگر مدعیان محکوم به برد بودیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما برای فاصله نگرفتن از دیگر مدعیان چاره‌ای جز پیروزی در دیدار مقابل سیاه‌جامگان نداشتیم.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم،  حسین فرکی در نشست خبری بعد از دیدار با سیاه‌جامگان اظهار داشت: سیاه‌جامگان تیم خوبی را در این فصل تشکیل داده است. ما برای فاصله نگرفتن از دیگر ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما برای فاصله نگرفتن از دیگر مدعیان چاره‌ای جز پیروزی در دیدار مقابل سیاه‌جامگان نداشتیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم،  حسین فرکی در نشست خبری بعد از دیدار با سیاه‌جامگان اظهار داشت: سیاه‌جامگان تیم خوبی را در این فصل تشکیل داده است. ما برای فاصله نگرفتن از دیگر مدعیان چاره‌ای جز پیروزی در این دیدار نداشتیم. از ابتدا این تیم را خوبی ارزیابی و آنالیز کردیم و می‌دانستیم چگونه باید به پیروزی برسیم.

وی افزود: در این دیدار تیم برتر میدان بودیم و در اکثر دقایق حملات متعددی را روی دروازه سیاه‌جامگان تدارک دیدیم که حاصل آن ۲ گل بود، اما می‌توانستیم به گل‌های بیشتری برسیم که متاسفانه با بدشانسی مواجه شدیم. عملکرد بازیکنان در نیمه اول رضایت‌بخش نبود اما در نیمه دوم بسیار خوب ظاهر شدند، نقاط ضعف بازیکنان را در بین دو نیمه گوشزد کردم که تاثیر آن را در نیمه دوم دیدیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: در دیدار بعدی باید به مصاف دیگر نماینده استان خراسان برویم که امیدوارم این دیدار را نیز با ۳ امتیاز پشت سر بگذاریم. بعد از این مسابقه خود را برای تعطیلات آماده می‌کنیم و به دنبال این هستیم که نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.

فرکی در پاسخ به این پرسش که سیاه‌جامگان را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: سیاه‌جامگان تیم خوبی است و همانطور که گفتم ۲ بازی اخیر این تیم را مقابل ذوب‌آهن و پدیده به خوبی آنالیز کرده بودیم که نتیجه آن را در بازی امروز و با برتری ۲ گله شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه داوری این دیدار اشتباه تاثیرگذاری نداشت تصریح کرد: کارشناسی داوری برعهده ما نیست و قبلا هم در این مورد صحبت نمی‌کردم، داوران جوان هستند و ممکن است مانند بازیکنان و مربیان اشتباه کنیم، در این دیدار آقای وفایی عملکرد خوبی داشت و اشتباه تاثیرگذاری نداشت که منجر به تغییر نتیجه بازی شود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد هدف‌گذاری تیمش در ۴ بازی اول لیگ گفت: پس از اولین شکست مقابل پرسپولیس پیش‌بینی کردیم ۷ امتیاز از ۳ بازی باقی‌مانده را بگیریم یک امتیاز در دیدار قبل گرفتیم و امروز نیز پیروز شدیم. امیدوارم با برتری مقابل پدیده به استقبال تعطیلات برویم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]