فرکی: ۳ امتیاز از دست‌مان پرید!

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی سایپا گفت: در دیدار با ذوب‌آهن به دنبال هر ۳ امتیاز در خانه این تیم بودیم.به گزارش وبسایت نود، حسین فرکی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش با ذوب‌آهن گفت: بازی خوبی بود. بازی که هر دو تیم با توجه به شکست هفته گذشته در این بازی تلاش کردند نتیجه بگیرند. برابر تیمی بازی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی سایپا گفت: در دیدار با ذوب‌آهن به دنبال هر ۳ امتیاز در خانه این تیم بودیم.

به گزارش وبسایت نود، حسین فرکی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش با ذوب‌آهن گفت: بازی خوبی بود. بازی که هر دو تیم با توجه به شکست هفته گذشته در این بازی تلاش کردند نتیجه بگیرند. برابر تیمی بازی کردیم که دو بار قهرمان جام حذفی شده و آمادگی خوبی داشت. می‌دانستیم در خانه حریف هستیم. دنبال ۳ امتیاز بودیم که این اتفاق متاسفانه روی یک ضربه ایستگاهی محقق نشد و ۳ امتیاز ار دستمان پرید. ولی به هرحال هدف دوم این بود که اگر ۳ امتیاز را نتوانستیم کسب کنیم به یک امتیاز رسیدیم.

وی ادامه داد: به زمان نیاز داریم تا در ادامه فصل کار را بهتر دنبال کنیم. تیم خوبی داریم و امیدواریم تا قبل از تعطیلات امتیازات کامل را کسب کنیم و شرایطمان بهتر شود.

فرکی درباره اینکه به دنبال کسب سهمیه است یا خیر ادامه داد: عمده تیم‌ها به دنبال کسب سهمیه هستند و یا برخی تیم‌های دیگر به دنبال قهرمانی و نایب قهرمانی. هدف ما هم کسب سهمیه است و امیدوارم با تلاش بیشتر به این مهم برسیم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]